9.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

Soupeři se rozešli smírně

24

Chlebičov vyrovnal až v nastavení.

V úvodní šanci se zjevil domácí Fekete, který po rohu Fojtíka protáhl gólmana Hegara. Pak už se přihlásil o slovo Chlebičov. V hlavní roli figuroval Korbel, když nejprve donutil k solidnímu zákroku brankáře Hájka. O pár vteřin později si Korbel naběhl na průnikový pas Drexlera a zamířil nechytatelně k tyči – 0:1. Ludgeřovice pak až do přestávky s výjimkou střely Pěntky nic kloudného nevymyslely. Ve druhém dějství už domácí fotbalisté zvýšili obrátky, ale museli si dávat pozor na nebezpečné protiútoky soupeře. Ludgeřovické fanoušky určitě vystrašil nepřesný lob Kužela. Zanedlouho se hezky uvolnil Černohorský, jenže jeho pokusu scházela větší razance. Radek pak pálil tvrdě, leč nepřesně. Jinak ovšem převzali herní taktovku domácí, které povzbudila 71. minuta. Střídající Mudroch se totiž blýskl krásnou individuální akcí a dal zápasu nový náboj – 1:1. Ludgeřovicím samozřejmě narostla křídla, což platilo dvojnásob po ráně Fojtíka, který levačkou vymetl všechny pavučinky v hostující kase – 2:1. Chleba se však lámal až v nastaveném čase. Domácí Martiník totiž místo přihrávky na úplně volného Fojtíka volil při nájezdu kličku, kterou Hegar vystihl. Jeho dlouhý výkop prodloužil za sebe Hoza, domácí stoper Němec chyboval a Černohorský nasadil Hájkovi ukázkové housle – 2:2. V Ludgeřovicích se tedy zrodila celkem spravedlivá remíza.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: „Remízu bych asi označil za spravedlivou, i když nás hodně bolí. Soupeře jsme měli na lopatě, ale nedokázali jsme ho dorazit, za což jsme v nastaveném čase pykali. Sice jsme ztratili dva body, jenže v prvním poločase nás Chlebičov přehrál, takže si zřejmě remízu zasloužil.“

SK Viktorie Chlebičov
Lukáš Gabaj, asistent trenéra Chlebičova: Byl to vyrovnaný zápas, takže bych řekl, že remíza odpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Soupeř chtěl hrát fotbal, takže lidé sledovali kvalitní zápas. Vyrovnali jsme až v závěru, takže bod určitě bereme. Kluky musím pochválit, že se na to ani za nepříznivého stavu nevykašlali.“

T. Hájek [-] - K. Bélai [-] (88. R. Mostýn [-] ) , D. Fekete [-] (90. V. Šafarčík [-] ) , D. Martiník [-] , T. Gellner [-] , J. Němec [-] , M. Pěntka [-] (60. J. Mudroch [-] ) , L. Fojtík [-] , V. Polášek [-] , M. Postředník [-] , T. Zbořil [-]

J. Hegar [-] - L. Kužel [-] , R. Kutty [-] , V. Koneczný [-] , J. Radek [-] , M. Dzierža [-] , A. Černohorský [-] , A. Korbel [-] , D. Matyášek [-] , M. Hoza [-] , D. Drexler [-] (76. L. Buga [-] )

ŽK: 45. T. Gellner , 57. V. Polášek , 92. R. Mostýn - 45. V. Koneczný , 58. D. Matyášek , 73. D. Drexler , 83. L. Buga .
Počet diváků: 123. Rozhodčí: BANOT Vojtěch - KLIMEK Tomáš, REVAJ Jakub.