6.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Bleskový začátek zajistil Dýšině výhru

0

Hosté na soupeře vlétli, uštědřili mu na začátku tři rány, ze kterých se již neprobral

Letná myšlenkami nejspíš ještě v šatně

Famózní vstup od utání předvedli hosté. Skóre otevřel již v páté minutě Jiří Mužík. Šedivec po rohovém kopu vrátil míč zpět do vápna a Mužík si s ním již dokázal poradit. Z minutu to bylo již o dva góly. Petr Pašek utekl všem obráncům a uklidil míč pěkně k tyči. A tento dýšinský forvard si nedal pokoj. Na 0:3 z pohledu domácí Letné zvyšoval opět Petr Pašek, obdobným způsobem jako při jeho prvním zásahu.

Letná dokázala pouze korigovat

Hosté si vedení hlídali, nad zápasem měli kontrolu a nepouštěli Letnou do nějakých větších šancí. Až v 85. minutě dokázal vstřelit čestnou branku domácích Jiří Svoboda po pohledném sólu.

TJ Sokol Plzeň - Letná
Jiří Vričan (hrající trenér - Letná): Nezvládli jsme vstup do utkání, i přes naší neproměněnou velkou šanci. Soupeř se dostal rychle do dvoubrankového vedení, nás to neprobralo a přišel třetí zásah. Soupeř se dostával do dalších šancí. Dýšina měla zápas pod kontrolou. My jsme si bohužel skoro nic nevytvořili.

FK Dýšina
Michal Ježek (trenér - Dýšina): Jednoznačný první poločas v náš prospěch, poté jsme zápas již v klidu dohráli.

J. Baranský [-] - M. Šampalík [-] (23. P. Lehký [-] ) , J. Jelínek [-] , J. Gärtner [-] - T. Kepka [-] , Z. Soukup [-] , Z. Cimbota [-] , J. Fedorco [-] , M. Štádler [-] - S. Žák [-] , J. Svoboda [-] -

FK Dýšina
J. Fiala [-] - P. Kolář [-] , V. Nový [-] , J. Mužík [-] - J. Špánek [-] , K. Soukup [-] (61. T. Lomoz [-] ) , J. Šesták [-] (46. V. Totzauer [-] ) , V. Šedivec [-] , J. Soroka [-] - P. Pašek [-] , T. Křen [-] (86. R. Hrdina [-] )

ŽK: 58. Z. Cimbota , 66. J. Baranský , 90. T. Kepka - 35. V. Nový , 58. J. Špánek , 60. P. Kolář .
Hráči zápasu: J. Svoboda - T. Křen .
Místo: Tráva. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Adamčík Miroslav - ŽÁK Adam, NEŠPOR Petr.