Daniel Michel

Číslo hráče16
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Karlovarský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
724 (ø 80,44) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Fr.Lázně - KV-Dvory 4:3 (4:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 10:30 KV-Dvory - H. Slavkov 4:2 (3:0) 90 0 1 0 ano
29.08. 10:30 Skalná - KV-Dvory 2:3 (0:2) 63 63 1 0 0 ano
05.09. 10:30 KV-Dvory - Nové Sedlo 3:1 (2:1) 58 58 0 0 0 ano
12.09. 10:30 KV-Dvory - Toužim 5:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 10:30 Trstěnice - KV-Dvory 1:14 (0:6) 90 0 0 0 ano
26.09. 10:30 KV-Dvory - Král. Poříčí 6:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 10:00 KV-Dvory - K. Vary B 2:0 (1:0) 90 90 0 0 0 ano
10.10. 10:30 KV-Dvory - Ostrov B 4:1 (3:1) 63 63 0 0 0 ano

Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.09. 17:00 Sokol Sadov - KV-Dvory B 2:2 (1:2) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 7 571 (ø 81,57) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 26 1843 (ø 70,88) 5 (ø 0,19) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 24 1620 (ø 67,50) 5 (ø 0,20) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 5 359 (ø 71,80) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 25 2044 (ø 81,76) 9 (ø 0,36) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 25 2247 (ø 89,88) 14 (ø 0,56) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 23 1952 (ø 84,86) 29 (ø 1,26) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A 9 606 (ø 67,33) 10 (ø 1,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 8 720 (ø 90,00) 7 (ø 0,87) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12)
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 12 1049 (ø 87,41) 6 (ø 0,50) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 23 1564 (ø 68,00) 11 (ø 0,47) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 24 1704 (ø 71,00) 8 (ø 0,33) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)