Jan Makrlík
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Vojkovice nad Ohří |
| 2025-2026 | FK Ostrov |
| 2023-2024 | TJ Vojkovice nad Ohří |
| 2021-2022 | TJ Baník Stříbro |
| 2020-2021 | TJ Jiskra Erpužice |
| 2018-2019 | TJ Sparta Dlouhý Újezd |
| 2017-2018 | TJ Dobřany |
| 2016-2017 | TJ Rozvoj Trstěnice |
| 2016-2017 | TJ Lomnice |
| 2014-2015 | TJ Staré Sedlo |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | 1.B třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 782 (ø 86,88) | 13 (ø 1,44) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 14:00 | Vojkovice - Bukovany | 3:1 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 14:00 | Vojkovice - Lok. KV | 5:0 (3:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Bochov - Vojkovice | 1:6 (1:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 14:00 | Vojkovice - Dalovice | 3:1 (1:1) | 84 | 84 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Svatava - Vojkovice | 1:3 (1:2) | 88 | 88 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 14:00 | Vojkovice - Král. Poříčí B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 14:00 | Vojkovice - Dolní Žandov | 3:0 (1:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 14:00 | Vojkovice - Pila | 5:1 (2:0) | 71 | 71 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Chyše - Vojkovice | 2:3 (1:0) | 89 | 89 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 6 | 532 (ø 88,66) | 10 (ø 1,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 7 | 614 (ø 87,71) | 7 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 9 | 347 (ø 38,55) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 16 | 1384 (ø 86,50) | 12 (ø 0,75) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 21 | 1542 (ø 73,42) | 15 (ø 0,71) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 4 | 194 (ø 48,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 1 | 6 (ø 6,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 3 | 164 (ø 54,66) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 9 | 716 (ø 79,55) | 9 (ø 1,00) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 6 | 496 (ø 82,66) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 8 | 692 (ø 86,50) | 12 (ø 1,50) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 10 | 543 (ø 54,30) | 4 (ø 0,40) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 2 | 134 (ø 67,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 7 | 524 (ø 74,85) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Cheb | III. třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 10 | 806 (ø 80,60) | 8 (ø 0,80) | 5 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 6 | 378 (ø 63,00) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 10 | 875 (ø 87,50) | 6 (ø 0,60) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 2 | 149 (ø 74,50) | 3 (ø 1,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 11 (ø 0,61) | 7 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




