11.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2021-2022

--

Suverénní druhá půle znamená tři body pro Bukovany

36. M. Hamouz , 45. J. Svůra , 51. D. Psota , 54. D. Psota , 67. D. Psota , 89. D. Psota - 25. A. Paur , 27. J. Gemov
16

Z Bukovan je v letošní sezóně tým, který dokáže potrápit každé mužstvo a především na domácí půdě prokazuje velkou kvalitu. To chtěli dokázat také proti Lokomotivě Mariánským Lázním. Hosté k zápasu zajížděli se čtyřmi body z deseti utkání a pokud se chtějí vyhnout bojům o sestup, musejí sbírat body kde se jen dá. Třeba v Bukovanech.

Dvoubrankové vedení hostů

Hlaví sudí Makovec, stejně jako 65 přítomných diváků, sledovalo pouze jednoho připraveného hráče na lavičce náhradníků hostů, ti přesto nastoupili překvapivě aktivně. Odměnou jim byly dvě branky v rychlém sledu. Po úvodní dvacetiminutovce, ve které branka nepadla, si vzal slovo zkušený kapitán hostů Antonín Paur a poslal Lokádu do vedení. O dvě minutky bylo pro domácí ještě hůře, na rozdíl dvou branek zvýšil kanonýr Jan Gemov. S domácím Baníkem to začínalo vypadat bledě, dokud ve 36. minutě nesnížil Miroslav Hamouz. Klíčový moment nastal těsně před koncem první půle, kdy se prosadil Jindřich Svůra a domácí šli do šaten pořádně psychicky nakopnuti. Mohli hosté ještě zabrat a dosáhnout na tři body?

Psota, Psota, Psota, Psota

Kdo ví, kde by se Bukovany nacházely, nebýt dvojčat Psotů. V 51. minutě se trefil Daniel Psota a domácí poprvé v zápase vedli. Daniel navíc přidal svou druhou branku o pouhé tři minuty později a dvoubrankové vedení dalo domácím hráčům klid na kopačky. O necelou čtvrthodinu později navázal na Dana Dominik Psota, který zvýšil už na 5:2 a tentýž hráč si vzal slovo i v samém závěru, kdy svou druhou a celkově poslední brankou zápasu uzavřel účet na skóre 6:2.

Hosty může mrzet ztracené dvoubrankové vedení, domácí ale prokázali svou kvalitu a zaslouženě berou všechny tři body. Další náročný souboj odehrají Bukovany příští víkend opět doma, přivítají Hazlov a opět se pokusí o plný bodový zisk. Lokáda na svém hřišti přivítá Habartov, který to určitě nebude mít lehké.