Antonín Paur
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Lokomotiva Mariánské Lázně |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 342 (ø 85,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 14:00 | M. Lázně - Tři Sekery | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 14:00 | Fr.Lázně B - M. Lázně | 11:2 (6:2) | 72 | 72 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 14:00 | M. Lázně - V. Hleďsebe | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | St.Voda - M. Lázně | 11:2 (5:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B | 4 | 342 (ø 85,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 10 | 838 (ø 83,80) | 1 (ø 0,10) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 8 (ø 0,44) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 9 | 760 (ø 84,44) | 3 (ø 0,33) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 22 | 1923 (ø 87,40) | 4 (ø 0,18) | 7 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 6 | 484 (ø 80,66) | 3 (ø 0,50) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 11 | 954 (ø 86,72) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B | 10 | 801 (ø 80,10) | 7 (ø 0,70) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G | 8 | 637 (ø 79,62) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | III. třída | 22 | 1933 (ø 87,86) | 15 (ø 0,68) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 31 | 2790 (ø 90,00) | 22 (ø 0,70) | 4 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 12 | 1056 (ø 88,00) | 9 (ø 0,75) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) |
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H | 12 | 1080 (ø 90,00) | 3 (ø 0,25) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 7 (ø 0,87) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,37) |




