Vlastimil Semančík
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | TJ Lokomotiva Mariánské Lázně |
| 2016-2017 | TJ Sokol Teplá |
| 2014-2015 | TJ Tatran Tři Sekery |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 628 (ø 89,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 14:00 | Fr.Lázně B - M. Lázně | 11:2 (6:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 14:00 | M. Lázně - Hazlov | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 14:00 | M. Lázně - Teplá B | 0:5 (0:4) | 88 | 2 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 10:30 | Hrozňatov - M. Lázně | 5:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Tři Sekery - M. Lázně | 8:2 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 14:00 | M. Lázně - Fr.Lázně B | 2:6 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | V. Hleďsebe - M. Lázně | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B | 3 | 268 (ø 89,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 13 | 1104 (ø 84,92) | 1 (ø 0,07) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 17 | 1530 (ø 90,00) | 2 (ø 0,11) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 9 | 745 (ø 82,77) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B | 8 | 646 (ø 80,75) | 1 (ø 0,12) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | III. třída | 22 | 1980 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 7 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 27 | 2430 (ø 90,00) | 21 (ø 0,77) | 6 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 13 (ø 1,00) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G | 12 | 1080 (ø 90,00) | 6 (ø 0,50) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 5 (ø 0,50) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




