8.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

--

--

25

Mirovice jsou na svém specifickém hřišti k nepřekonání, pocítila to i Nová Ves. Ta sice ovládla druhý poločas, ale na body to po první půli, která skončila 3:0, nestačilo.

Pozn.: Druhý gól hostů nevstřelil Novák, jak je uvedeno v oficiálním zápise, ale z přímého kopu skóroval Adam Trejbal.

TJ Nová Ves u ČB
Martin Bartizal (brankář): Ač jsme věděli, co nás v Mirovicích čeká, nedokázali jsme se místním podmínkám přizpůsobit a domácí nás přehrávali především důrazem a bojovností. Za stav 3:0 jsme po poločase mohli být ještě rádi. Druhá půle už byla o něčem jiném. Domácí polevili a my převzali iniciativu. Bohužel na víc než dva góly v soupeřově síti to nestačilo. Mirovice zaslouženě vyhrály. Na tomto specifickém hřišti je bude těžké porazit. Pro nás pozitivum aspoň druhý poločas, z kterého se musíme odrazit do dalšího zápasu s Vodňany.