Václav Jelínek
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Králova Lhota |
| 2025-2026 | SK SIKO Čimelice |
| 2025-2026 | SK Mirovice |
| 2024-2025 | SK Mirovice |
| 2024-2025 | TJ Králova Lhota |
| 2023-2024 | SK Mirovice |
| 2023-2024 | SK Mirovice |
| 2023-2024 | TJ Králova Lhota |
| 2022-2023 | TJ Králova Lhota |
| 2022-2023 | SK Mirovice |
| 2021-2022 | SK Mirovice |
| 2021-2022 | TJ Králova Lhota |
| 2014-2015 | SK Mirovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 537 (ø 67,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 18:00 | Drahonice - Čimelice | 2:5 (1:5) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 17:00 | Čimelice - Sousedovice | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Bělčice - Čimelice | 9:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Čimelice - Blatná | 0:5 (0:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Čimelice - Sedlice | 4:0 (1:0) | 31 | 59 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.09. 13:00 | Albrechtice - Čimelice | 6:1 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Čimelice - Chelčice | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Milevsko B - Čimelice | 6:0 (2:0) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 10 (ø 1,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Čimelice B - Albrechtice B | 13:2 (5:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 15:00 | Milenovice - Čimelice B | 4:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Čimelice B - Borovany | 5:3 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Božetice B - Čimelice B | 10:0 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Čimelice B - Vráž | 7:3 (5:1) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Krč - Čimelice B | 1:5 (0:2) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Čimelice B - Kovářov B | 4:7 (1:2) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 11.10. 14:00 | Hrazánky - Čimelice B | 2:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 5 | 347 (ø 69,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 0 | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 22 | 1693 (ø 76,95) | 2 (ø 0,09) | 6 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 2 | 123 (ø 61,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 34 (ø 1,61) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 4 | 48 (ø 12,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 25 (ø 1,00) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 7 | 59 (ø 8,42) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 30 (ø 1,15) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 18 | 431 (ø 23,94) | 2 (ø 0,11) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 15 (ø 1,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 8 | 492 (ø 61,50) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 13 | 771 (ø 59,30) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 26 | 2017 (ø 77,57) | 6 (ø 0,23) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 24 | 2064 (ø 86,00) | 9 (ø 0,37) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 26 | 2276 (ø 87,53) | 19 (ø 0,73) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 26 | 2261 (ø 86,96) | 8 (ø 0,30) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,23) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 7 | 627 (ø 89,57) | 7 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 478 (ø 59,75) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |




