Vlastimil Ševr
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | Litavan Bohutín |
| 2020-2021 | SK Mirovice |
| 2019-2020 | TJ Kovohutě Podlesí |
| 2018-2019 | Černolice |
| 2017-2018 | Spartak Příbram |
| 2015-2016 | Černolice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. D
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1024 (ø 85,33) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | ||||||
| 21.09. 16:30 | Bohutín - Spartak B | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Bohutín - D. Břežany | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | N. Knín - Bohutín | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Bohutín - Kunice | 3:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Dobřejovice - Bohutín | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.11. 18:30 | Bohutín - Vyžlovka | 0:8 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Sázava - Bohutín | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:30 | Bohutín - Milín B | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Sedlčany B - Bohutín | 4:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Spartak B - Bohutín | 2:0 (1:0) | 34 | 56 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.05. 17:00 | Bohutín - N. Knín | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.05. 10:15 | Kunice - Bohutín | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 12 | 1024 (ø 85,33) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 18 | 1462 (ø 81,22) | 3 (ø 0,16) | 7 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 1 | 81 (ø 81,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 14 | 1056 (ø 75,42) | 4 (ø 0,28) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 15 | 1192 (ø 79,46) | 4 (ø 0,26) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 15 | 1333 (ø 88,86) | 5 (ø 0,33) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 5 | 381 (ø 76,20) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 5 (ø 0,41) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 19 | 1586 (ø 83,47) | 3 (ø 0,15) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Krajský přebor | 22 | 1674 (ø 76,09) | 2 (ø 0,09) | 6 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 24 | 1983 (ø 82,62) | 3 (ø 0,12) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 3 (ø 0,21) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 7 | 620 (ø 88,57) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |




