5.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

Roudné nemělo s posledními Netolicemi slitování, nasázelo jim deset gólů

5. A. Goretki , 12. M. Bartoš , 24. D. Malý , 42. M. Bartoš , 51. V. Kadlec , 58. M. Vlk (p.) , 60. M. Bartoš (p.) , 79. F. Navrátil , 84. V. Kadlec , 90. A. Parakhnenko - 54. J. Skála
26

Matyáš Bartoš byl z domácích střelecky nejaktivnější a nasázel hattrick.

Netolice přes sebou mají těžkou sezónu a utkání v Roudném jim rozhodně sebevědomí nedodalo. Hotovo bylo už po půli. Nejprve Vondrášek podcenil střelu Goretkiho, v 5. minutě to bylo 1:0. O sedm minut se poprvé trefil krajní záložník Bartoš, na druhé straně spálil svou příležitost Fux. Další roudenské góly dávali Malý a Bartoš.

Roudné pálilo přesně i po půli, netolickou čestnou branku si připsal Skála. Za stavu 8:1 ještě hosté schytali červenou kartu pro Staňka. Bartoš dokončil hattrick, trefil se i při své premiéře v dospělé kategorii i A. Parakhnenko.

TJ Malše Roudné
Martin Vlk (hráč): Proti Netolicím jsme chtěli potvrdit roli favorita. Potřebovali jsme vyhrát. Od začátku zápasu byla převaha na naši straně a soupeře jsme do ničeho víceméně nepustili. Podařilo se nám vsítit hodně branek a doufáme, že jsme prolomili naší střeleckou smůlu. Zápas je za námi a nezbývá nic jiného než se připravit na další zápas, odkud si budeme chtít odvézt 3 body.

D. Havlíček [-] - M. Vlk [-] (69. A. Parakhnenko [-] ) , J. Grigera [-] , V. Kadlec [-] , M. Neckář [-] , A. Goretki [-] (62. D. Šrámek [-] ) , M. Bartoš [-] , P. Cepák [-] , D. Malý [-] (53. F. Navrátil [-] ) , M. Štěpánek [-] (53. D. Cepák [-] ) , D. Vogl [-]