Daniel Andres
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 6.4 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Lhenice |
| 2023-2024 | TJ Jiskra Třeboň |
| 2015-2016 | 1. FC Netolice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1564 (ø 82,31) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | K.Újezd - Lhenice | 1:2 (0:1) | 88 | 88 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 17:00 | Lhenice - Prachatice | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 13:30 | Volyně - Lhenice | 0:2 (0:1) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 17:30 | Lhenice - Zl. Koruna | 2:3 (1:1) | 76 | 76 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Vimperk - Lhenice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Vodňany - Lhenice | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Lhenice - Hluboká B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Lhenice - Katovice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 18:30 | Planá - Lhenice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Lhenice - Čkyně | 2:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Sousedovice - Lhenice | 2:2 (2:1) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.11. 14:00 | Lhenice - Bavorov | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.03. 11:30 | Bavorov - Lhenice | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Lhenice - K.Újezd | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | Prachatice - Lhenice | 6:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Lhenice - Volyně | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Lhenice - Vimperk | 2:7 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.05. 17:00 | Křemže - Lhenice | 2:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Lhenice - Vodňany | 3:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 19 | 1564 (ø 82,31) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 24 | 1311 (ø 54,62) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 2 | 167 (ø 83,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 21 | 1268 (ø 60,38) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 4 | 239 (ø 59,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 23 | 2046 (ø 88,95) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 22 | 1728 (ø 78,54) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 719 (ø 89,87) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 11 | 916 (ø 83,27) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 22 | 1937 (ø 88,04) | 6 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 22 | 1765 (ø 80,22) | 2 (ø 0,09) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 24 | 2002 (ø 83,41) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,16) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 21 | 1282 (ø 61,04) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | Vodňanská Liga | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




