4.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

--

Velešín urval v Netolicích první výhru. Ty zůstávají bez bodu

26

Bojovný a zajímavý zápas sehrály Netolice s Velešínem. A nakonec to byli hosté, kdo si odvezl všechny body.

1. FC Netolice
Radek Varyš (trenér): Připravujeme

FC Velešín
Stanislav Šálek (hráč): Do zápasu jsme šli s tím, že chceme bodovat. Věřil jsem, že něco můžeme uhrát. Prvních dvacet minut jsme byli jasně lepší a po mé obrovské šanci se odrazil míč ke stoperovi Zatloukalovi a ten hlavičkou k tyči dal vedoucí gól. Ale pak domácí zlepšili hru a ke konci poločasu pěkným průnikem po pravé straně vyrovnali. Druhý poločas byl hodně soubojový, ale já dostal před vápnem přihrávku a dal jsem vedoucí gól na 1:2. Domácí se snažili vyrovnat, ale nebylo jim přáno a my vybojovali tři body. Zaplaťpánbůh, tak snad bude líp. Domácí měli smůlu, ale i při spoustě našich šancí i štěstí. Bylo to vyrovnané bojovné utkání.

J. Vondrášek [-] - L. Plojhar [-] , P. Borovka [-] , L. Malík [-] (46. S. Šulc [-] ) , J. Staněk [-] , J. Lukáš [-] , J. Skála [-] (86. F. Rokůsek [-] ) , P. Fux [-] , J. Varyš [-] , M. Baloušek [-] (82. J. Pivoňka [-] ) , D. Andres [-] (60. A. Královský [-] )

FC Velešín
T. Čulík [-] - M. Špát [-] , F. Rozkošný [-] (49. P. Zeman [-] ) , D. Přibyl [-] , S. Šálek [-] , M. Kučera [-] (55. P. Hynšt [-] ) , J. Mikeš [-] , K. Zatloukal [-] , T. Pomije [-] , J. Šváb [-] , F. Zimek [-]

ŽK: 23. J. Skála , 33. L. Malík , 62. P. Borovka , 84. J. Lukáš , 87. P. Fux - 23. J. Mikeš , 39. K. Zatloukal , 86. T. Pomije , 90. S. Šálek .
Hráči zápasu: S. Šálek , K. Zatloukal .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Tauber Lukáš - PETRIČÁK Daniel, BARTONÍČKOVÁ Markéta.