Filip Rokůsek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 5.6 |
Kariéra
| 2014-2015 | 1. FC Netolice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Š. Hoštice - Netolice B | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Dub - Netolice B | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Netolice B - Čkyně B | 7:0 (5:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.09. 17:00 | Lažiště - Netolice B | 1:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Nebahovy - Netolice B | 0:5 (0:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Netolice B - Bor. Lada | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Netolice B - Š. Hoštice | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 10 | 737 (ø 73,70) | 2 (ø 0,20) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 24 | 2123 (ø 88,45) | 3 (ø 0,12) | 8 (ø 0,33) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 23 | 2053 (ø 89,26) | 4 (ø 0,17) | 11 (ø 0,47) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 24 | 2109 (ø 87,87) | 3 (ø 0,12) | 9 (ø 0,37) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 20 | 1476 (ø 73,80) | 3 (ø 0,15) | 6 (ø 0,30) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 4 | 256 (ø 64,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 12 | 1048 (ø 87,33) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 1982 (ø 76,23) | 5 (ø 0,19) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,30) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 24 | 1656 (ø 69,00) | 3 (ø 0,12) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 6 (ø 0,50) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 20 | 801 (ø 40,05) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 24 | 1441 (ø 60,04) | 6 (ø 0,25) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 2 | 99 (ø 49,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




