2.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2020-2021

--

--

Šanov měl dobrý vstup, o body se ale hrálo do poslední minuty

21

Nováček soutěže vstoupil do soutěže prohrou, ale za výkon se nemusel rozhodně stydět. Nyní jej čekala Čistá. Ta chtěla v domácím prostředí urvat body, ale zejména první poločas tomu neodpovídal. Ve druhé půli se dostala do hry kontaktní brankou, bohužel pro domácí ale další nepřidala, a tak body pustovaly do Šanova.

Kolo plné rychlých branek

Hned několik týmů tento víkend dokázalo vstřelit velmi rychlé góly. Na tuto listinu se zařadil i Šanov. Hned v 1. minutě se prosadil po rohovém kopu placírou Sýkora - 0:1. Čistá se nechala zatlačit na svou vlastní polovinu a byli to hosté, kteří diktovali tempo hry. A také navýšili své vedení, trefila se nová posila, L. Šika - 0:2. Hosté měli i další šance, ale Kratochvíla znovu nepřekonali, a tak se do konce poločasu skóre neměnilo. Skórovat mohl Sýkora hlavou, Kratochvíla zachránila i branková konstrukce.

Čistá jen korigovala

Čistá šla do druhého dějství s mankem jedné branky, které chtěla co nejdříve odstranit. To se podařilo po hodině hry, kdy Loučka překonal Plincner a vrátil svůj tým do hry - 1:2. A mohly padat další góly, Takács ale trefil břevno, Sýkora znovu Kratochvíla nepřekonal. A jelikož ani Louček na druhé straně nepřipustil změnu skóre, připsal si nováček soutěže první vítězství.

TJ Šanov
Jonáš Sýkora, útočník: Do Čisté jsme jeli pro tři body a to se povedlo. Opět jsme zápas začali ve skvělém stylu. Dali jsme gól v 1. minutě, nakoplo nás to a hráli jsme především na polovině soupeře. Do kabiny jsme přidali ještě jednu branku. Druhá půle nebyla tolik o fotbale, ale spíše o bojovnosti obou týmů. I tak jsme ale mohli přidat několik branek, jen jsme dřeváci, včetně mě (smích). Nakonec jsme to dotáhli do vítězného konce, máme tři body a chceme takto pokračovat.

TJ Čistá
V. Kratochvíl [-] - M. Plincner [-] , D. Stárek [-] , J. Votroubek [-] , S. Tesař [-] , M. Pešek [-] (54. K. Pešek [-] ) , A. Lauber [-] , P. Bedenk [-] , P. Kašpar [-] , P. Richter [-] (46. J. Votroubek [-] ) , D. Denk [-]

TJ Šanov
K. Louček [-] - J. Sýkora [-] , M. Blecha [-] (75. O. Wachtel [-] ) , P. Beneš [-] , J. Staněk [-] - L. Šika [-] , I. Takács [-] , P. Komárek [-] (90. D. Šperk [-] ) , D. Šika [-] - J. Cír [-] (24. M. Malík [-] ) , J. Sýkora [-]

ŽK: 10. L. Šika , 45. D. Šika , 52. M. Blecha , 75. P. Beneš , 87. J. Sýkora .
Hráči zápasu: M. Plincner - J. Sýkora , L. Šika .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: STROUHAL Jiří - GEBOUSKÝ František (N), VOLRÁB František (N).