STROUHAL Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Janov - Jesenice 2:2 (1:1) 13.04. 17:00 -
Olešná - Chrášťany 2:2 (1:2) 06.04. 10:00 -
Kroučová - Srbeč 3:0 (0:0) 31.03. 16:30 -
Pavlíkov B - Čistá 1:1 (0:0) 22.10. 15:30 -
Čistá - Chrášťany 3:2 (2:0) 15.10. 15:30 -
Kolešovice - Olešná 1:1 (0:1) 09.09. 13:30 -
Roztoky B - Srbeč 2:1 (0:0) 03.09. 13:30 -
Zavidov B - Janov 1:1 (0:1) 02.09. 10:00 -
Oh. Městečko - Pavlíkov 6:2 (3:2) 20.05. 17:00 -
Senomaty B - Chrášťany 3:2 (0:1) 30.04. 13:30 -
Senomaty - Zavidov B 2:2 (1:1) 29.04. 17:00 -
Senomaty B - Petrohrad 4:2 (2:1) 16.04. 13:30 -
Oh. Městečko - Řevničov 4:2 (2:2) 15.04. 17:00 -
Řevničov - Zavidov B 4:3 (2:1) 01.04. 16:30 -
Oh. Městečko - Jesenice 2:4 (1:1) 12.11. 13:30 -
Kolešovice - Oráčov 1:1 (1:1) 05.11. 13:30 -
Janov - Pavlíkov 3:2 (2:2) 29.10. 14:00 -
Petrohrad - Chrášťany 0:1 (0:0) 23.10. 13:30 -
Srbeč - Sýkořice zrušen -
Kounov - Kroučová 2:9 (0:7) 22.10. 10:00 -
Pavlíkov - Zavidov B 0:4 (0:3) 08.10. 16:00 -
Janov - Řevničov 3:2 (1:0) 24.09. 16:00 -
Oh. Městečko - Zavidov B 3:2 (2:1) 10.09. 17:00 -
Senomaty B - Panoší Új. 4:1 (2:1) 04.09. 13:30 -
Zavidov B - Řevničov 4:1 (1:0) 04.09. 10:00 -
Oh. Městečko - Kněževes 3:2 (1:1) 27.08. 17:00 -
Kolešovice - Senomaty B 3:2 (2:2) 27.08. 13:30 -
Hředle B - Ruda 2:0 (0:0) 21.08. 17:00 -
Jesenice - Janov 3:1 (2:1) 20.08. 17:00 -
Oh. Městečko - Hředle 4:1 (4:0) 11.06. 17:00 -
Hředle - Řevničov 3:2 (1:1) 04.06. 17:00 -
Kroučová - Oráčov 2:1 (0:0) 29.05. 17:00 -
Lužná - Řevničov 2:3 (1:1) 07.05. 17:00 -
Šanov - Kroučová 1:7 (0:3) 01.05. 13:30 -
Šanov - Janov 0:5 (0:4) 17.04. 13:30 -
Kounov - Srbeč 5:0 (3:0) 17.04. 10:00 -
Panoší Új. - Senomaty B 1:4 (1:2) 10.04. 16:30 -
Senomaty B - Hředle B 4:1 (2:0) 03.04. 13:30 -
Hředle - Zavidov B 6:0 (3:0) 02.04. 16:30 -
Srbeč - Ruda 1:7 (1:2) 02.04. 13:30 -
Kroučová - Chrášťany 1:2 (0:2) 27.03. 15:00 -
Hředle B - Kounov 2:1 (2:0) 17.10. 15:30 -
Hředle - Olešná 15:0 (9:0) 16.10. 15:30 -
Chrášťany - Pavlíkov 0:3 (0:1) 19.09. 16:30 -
Lužná - Olešná 10:2 (4:1) 18.09. 16:30 -
Panoší Új. - Kounov 2:1 (2:0) 05.09. 17:00 -
Ruda - Srbeč 8:0 (2:0) 05.09. 13:30 -
Janov - Šanov 8:3 (3:0) 04.09. 13:30 -
Kolešovice - Šanov 4:1 (1:0) 29.08. 13:30 -
Hředle - Senomaty 4:0 (1:0) 28.08. 17:00