2.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Slavonice porazily Chlum jednoznačně 7:0

19

Na vítězství proti Kunžaku z posledního kola navázaly Slavonice nejlépe, jak mohly. Ve 2. kole porazily poslední Chlum jasným výsledkem 7:0. Po poločase to bylo 4:0, ve druhé půli domácí rozjeli další brankostroj. Mezi střelce se čtyřikrát zapsal Petr Marhoun, který má po dvou kolech na kontě už osm branek.

TJ Sokol Slavonice
Petr Houska: Jistě je na místě ocenit přístup hostujícího týmu, který dorazil pouze s 9 hráči a přesto k utkání nastoupil. O vítězi tohoto utkání bylo již předem rozhodnuto, ale hosté do toho šli.

J. Pospíchal [-] - M. Janák [-] (70. T. Geisler [-] ) , M. Trávníček [-] , J. Anděl [-] , P. Slabý [-] - M. Jindrák [-] , L. Chalupa [-] (46. M. Balík [-] ) , P. Marhoun [-] , M. Bodlák [-] (81. M. Přibyl [-] ) - F. Žampa [-] (70. L. Tepřík [-] ) , P. Kučera [-] (46. M. Nikrmajer [-] ) -