1.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2020-2021

--

Strmilov rozmetal Staré Hobzí, Hanzal vstřelil pět branek

18. L. Dudek , 20. D. Hanzal , 28. D. Hanzal , 48. D. Hanzal , 51. D. Hanzal , 82. D. Hanzal - 75. V. Zejda
11

Fotbalisté Strmilova v prvním kole porazili s přehledem Staré Hobzí. Domácí se ujali vedení už v 18. minutě zásluhou Dudka. Poté přišla one-man-show Davida Hanzala, který vstřelil neuvěřitelných pět branek. Domácí tak zvítězili vysoko 6:1.

Po poločase bylo rozhodnuto

První poločas proti Starému Hobzí nabídl atraktivní fotbal a plno šancí, my jsme se ujali vedení po dvaceti minutách, kdy propadnul míč v malém vápně a Dudek neměl problém doklepnout balon do prázdné branky - 1:0. Po chvíli se dvakrát nádherně trefil ze střední vzdálenosti David Hanzal a tak jsme záhy vedli 3:0, nutno říct, že za stavu 2:0 měl soupeř tři velmi dobré šance, které nedokázal proměnit a tak se šlo do kabin pro nás za velmi dobrého stavu 3:0.

Staré Hobzí si domů odvezlo debakl

Ze začátku druhé půle se nám opět díky rychlým dvoum gólům Davida Hanzala, jeden z penalty, podařilo odskočit už na 5:0 a bylo rozhodnuto. Soupeř už stihl pouze korigovat Vojtěchem Zejdou a v závěru definitvní tečku a svůj skvělý výkon zakončil pátým gólem opět David Hanzal.

Autor: František Procházka