4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2020-2021

--

17

Hosté ze Suchdola nad Lužnicí uloupili všechny body v Lomnici nad Lužnicí.

Vyrovnané skóre

Hosty poslal v 18. minutě do vedení Pavel Špale. Za domácí dokázal ve 33. minutě vyrovnat Jiří Milaberský a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:1.

Hostující Heřman dvěma góly rozhodl

Ve druhém poločase se dlouho čekalo, které mužstvo se dostane do vedení. Byl jím hostující Suchdol. V 70. minutě dokázal vstřelit branku Milan Heřman, 1:2. V 75. minutě šli hosté do vedení 3:1. Opět se prosadil Milan Heřman. Domácí stihli v 85. minutě. Autor branky byl Tomáš Kabele. Vyrovnat už ale lomničtí nestihly, a tak si hosté odvezli všechny tři body.