Petr Hoštička
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ ZD Kestřany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Písek | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Kestřany - Semice B | 1:4 (1:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 05.09. 17:00 | Kestřany - Kluky | 3:5 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.09. 17:00 | Skály - Kestřany | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Kestřany - Chyšky | 0:6 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 14:00 | Sm. Lhota - Kestřany | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Kestřany - Podolí | 2:5 (2:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 2 (ø 0,14) | 4 (ø 0,28) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 372 (ø 62,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 7 | 316 (ø 45,14) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 4 | 170 (ø 42,50) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 11 | 601 (ø 54,63) | 1 (ø 0,09) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 5 (ø 0,55) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 18 | 1314 (ø 73,00) | 3 (ø 0,16) | 3 (ø 0,16) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 6 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 22 | 1614 (ø 73,36) | 3 (ø 0,13) | 9 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 6 (ø 0,60) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




