4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

Stachy doma schytaly od suverénní Čkyně bůra

22

Stachy derby nezvládly, přesto zaslouží pochvalu za to, že nezalezly a jen nenakopávaly balóny. Čkyně dál vévodí tabulce.

Fiedler vyšachoval obranu a zvýšil na 0:3

Na opět perfektně připravené hřiště zavítal soupeř, který svou hrou domácím vůbec nesedí. Rychlí a atletičtí fotbalisté ze Čkyně většinu vzájemných zápasů vyhráli. Také tento víkend brzy nebylo co řešit. Hned v 8. minutě dal Fiedler na 0:1. Chvíli nato pak zcela volný Schwamberger hlavou zvýšil na 0:2. Pak se hra opticky vyrovnala, ale domácí, prakticky bez útočníků, mnoho šancí neměli. A tak ve 42. minutě dal po vyšachování obrany opět Fiedler na 0:3.

V pohodě hrající Čkyně si dokráčela ke čtvrté výhře

Druhý poločas mnoho změn nepřinesl. Čkyně hrála v pohodě a snaha Stach alespoň o čestný gól se míjela úspěchem. Převaha hostů byla korunována dalšími dvěma góly. Jejich autory byli střídající Brabec a Chrášťanský. Vysoká prohra odpovídá dění na hřišti.

Autor: Sokol Stachy

SK Čkyně
Patrik Krull, trenér: Čkyně zvítězila zaslouženě v derby s domácími Stachy. Po výborném vstupu do utkání, kdy jsme do 10. minuty vedli 0:2 a diktovali jsme tempo hry a postupně přidali ještě 3 góly. Domácí se snažili nehrát zanďoura, ale my byli fotbalovější a zaslouženě po kompaktním výkonu celého týmu jsme jednoznačně a zaslouženě zvítězili.