13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Devět fotbalistů na Dříteň stačit nemohlo

0

Krumlovské béčko vzhledem k souběžně hraným zápasům A mužstva či dorostu přijelo do Dřítně jen v devíti lidech a pro domácí tak nebylo větším problémem připsat si tři body. S výkonem mužstva přesto dříteňský Slepička spokojen nebyl. Útočník Pfeffer zazářil hattrickem.

Předem daný výsledek

Fotbal je hra pro dvě jedenáctky. V Dřítni ale byla na place jen jedna, Krumlov B odstartoval sezónu nejhorším možným způsobem a dorazil s pár srdcaři. Zázrak se nekonal a Dříteň si připsala vysoké vítězství. Byť to rozhodně nebylo ve vycházkovém tempu. Ve 14. minutě si do uličky naběhl Jaroslav Klimeš a dostal svůj tým do vedení - 1:0. Další čtvrthodinku pak Dobrovodský neinkasoval, co dělat měl i na druhé straně Lébl. Ve 30. minutě začal svoje představení Pfeffer, gól na 2:0 padl po pěkné akci. Stejně tak i třetí trefa Dřítně ve 36. minutě - delší balón za obranu, náběh Pfeffera a proměnění ma 3:0

Dříteň soka šetřila...

Hostům ubývaly síly, ale Dříteňstí byli milosrdní a jejich hra spadla do podrůměru. Diváci tak ve druhém poločase viděli už jen jeden přesný zásah. A ten potěšil správce kasy domácího celku - Lukáš Pfeffer dovršil hattrick a upravil na konečných 4:0.

TJ Dříteň
Tomáš Slepička (hráč Dřítně): "Náš výkon byl hrozný, protože jsme je nijak výrazně nepřehrávali, což když jich bylo osm je dost špatné. Kdyby přijeli v jedenácti, měli bychom větší problémy. Výsledek měl být trochu jasnější, my se ale na výhru trochu natrápili."