10.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Kroučová utrpěla doma debakl s Kolešovicemi

18

Kolešovice zajížděly do Kroučové s jasným cílem, a to pokusit se uhrát co nejlepší výsledek a trhnout tři body. Domácí si naopak chtěli po nevyrovnané sérii připsat vítězství, ale proti stál silný soupeř. První poločas ještě nebyl pro Sokol tak ztracený, v tom druhém byl ale na hřišti jeden tým a to celek Českého Lva.

Ticho před bouří

První poločas nabídl vyrovnanou podívanou. Domácí se ujali brzkého vedení, když Pohlot nebyl ideálně pokrytý a zakončení mu nečinilo problém - 1:0. Kolešovice se nenechaly zlomit a zanedlouho srovnaly zásluhou Roubíka - 1:1. Úvodní dvacetiminutovka nabídla do zbytku utkání hádanku, kdo se nakonec bude radovat. Tento rébus zamotal ve 25. minutě Daniš, který poslal svůj tým do vedení a Český Lev pracoval na udržení jednogólového vedení - 1:2. Pro první poločas tak byl vítěz známý, jelikož další branku nepadla, byť Kroučová měla dvě obrovské příležitosti, které nevyužila.

Dva hattricky

Druhý poločas nabídl úplně jiný scénář než ten úvodní. Už se nejednalo o vyrovnanou partii jako dosud, ale na hřišti byl jen jeden tým. Úvodní čtvrt hodina patřila hostujícímu celku, kdy se prosadil dvakrát Roubík a k němu se jednou trefou přidal Polánek. Tuto patnáctiminutovou pasáž zakončil snižujícím gólem Škuthan. Na světě tak byl kromě slušného náskoku Českého Lva také hattrick Roubíka - 2:5.

Kroučová nic nevzdala a chtěla ještě bojovat, ale šestý gól Daniše jí vzal veškerou naději. Ve zbytku zápasu si Kolešovice vedení držely a ještě ho dokázaly navýšit. Na hattrick měl spadeno dalším gólem Polánek, ale bohužel svůj druhý gól nepotrvdil, a tak se mezi hattrickové střelce nezapsal. To se podařilo ovšem Danišovi, který v 80. minutě vsítil poslední branku zápasu a rozhodl nejen o svém třígólovém zápisu, ale také o končeném skóre a jasném vítězi tohoto zápasu - 2:8.

Český Lev Kolešovice
Jakub Hornof, brankář: První půlka byla dost vyrovnaná. Domácí se ujali vedení hned po pár minutách. My jsme poté vyrovnali a následně jsme hned navyšili, což jsme se snažili udržet do poločasu, a to se povedlo, byť domácí neproměnili dvě velké šance. Druhý poločas už byl jasně v naší režii a nakonec jsme dokázali vysoko zvítězit.

Sokol Kroučová
J. Tomeš [-] - P. Linc [-] , J. Vančura [-] , J. Škuthan [-] , R. Prokop [-] (61. P. Kavka [-] ) , J. Pohlot [-] , L. Vajnar [-] , V. Malecký [-] (64. M. Vait [-] ) , D. Čapek [-] (59. J. Škuthan [-] ) , J. Kováčik [-] , R. Janek [-]

J. Hornof [-] - J. Ritter [-] , P. Roubík [-] (61. J. Kučera [-] ) , D. Čech [-] , J. Daniš [-] (81. D. Mareš [-] ) , J. Kovář [-] , D. Polánek [-] , O. Cílek [-] , J. Polánek [-] (53. J. Holeček [-] ) , J. Sýkora [-] , J. Herink [-]

Hráči zápasu: J. Daniš , D. Čech , D. Polánek , O. Cílek , P. Roubík .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: LODER Tomáš - ŠKUTHAN Tomáš (N), KOZLER Tomáš (N).