11.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

Rynholec si poradil s Řevničovem

15. J. Husák , 90. J. Urbanovič - 16. M. Beran , 34. M. Beran , 35. M. Beran , 46. L. Skalák , 54. J. Podlena , 66. M. Beran , 87. J. Podlena
24

O důležité body si to rozdal Řevničov s Rynholcem, lépe začali sice domácí, Rynholec ale zvedl hattrickem Beran a nakopl svůj tým k vysokému vítězství.

Řevničov šel do vedení, záhy ale Beran vývoj zápasu obrátil

Úvod zápasu nasvědčoval vyrovnanému průběhu, v 15. minutě se za domácí krásně prosadil Jakub Husák z přímého kopu. Vedení Řevničova trvalo jen minutu, to se v 16. minutě trefil Milan Beran a srovnal tak na 1:1. To nastala chvíle právě Berana, ten se po centrech prosadil ještě ve 34. a 35. minutě a zkompletoval svůj hattrick už do poločasu, do kabin se šlo za stavu 1:3

Červená karta pro Rynholec do průběhu zápasu víceméně nezasáhla

Uběhla jen minuta druhé půle a Rynholec dokázal zvýšit už na 1:4, to se trefil Lukáš Skalák. V 55. minutě musel zaslouženě do sprch hostující Mrázek, ten trochu nešťastně sjel ze zadu Skoupýmu podrážkou achilovku, ten musel být střídán a odvezen k lékaři. Řevničov se sice dostal více do hry, skórovat dokázali pouze hosté a to ještě třikrát, dvakrát Jakub Podlena a jednou znovu Beran. V 90. minutě upravoval skóre zápasu Urbanovič na konečných 2:7

SK Sparta Řevničov
Jan Fujera, útočník: Pořád dokola se stává to samé, vstřelíme gól a do minuty gól dostaneme. Fotbalově to špatné není, na hřišti chybí ale bojovnost a k tomu se nám lepí smůla na paty, snad se to v sobotu ve Slabcích obrátí a odvezeme si všechny body.

J. Peterka [-] - M. Pedál [-] , M. Tóth [-] - J. Husák [-] - V. Kapr [-] (83. J. Arnošt [-] ) - J. Murčo [-] , L. Skoupý [-] (55. J. Fujera [-] ) , J. Kolek [-] (67. J. Urbanovič [-] ) , F. Skoupý [-] , L. Vait [-] , T. Bohatý [-] (69. M. Beneš [-] )