9.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

14. S. Tesař - 58. J. Kail
17

Janov zajížděl do Čisté v roli mírného favorita, ale byli to právě domácí, kteří šli do vedení. Hosté dokázali srovnat, ale to bylo z gólového představení vše. Utkání příliš atraktivity nenabídlo a došlo až do penaltového rozstřelu, kde si plusový bod připsali janovští fotbalisté.

Dohnalův gól nebyl uznán

Začátek zápasu patřil domácím, kteří na hřišti působili jistěji a hráli více s chutí. Odražené míče Čistá zachytávala, a tak měla více z mezihry, ze které dále těžila. Janov jakoby byl ještě na daleké cestě a do hry se úplně nedostával. Ve 14. minutě se měnilo skóre. Zuska si vybral slabší chvilku a Tesař se mohl radovat ze šťastného gólu - 1:0. Janovu se podařilo srovnat, ale sudí Polívka neuznal svátečnímu střelci Dohnalovi branku, a tak se skóre v první půli již neměnilo. Domácí navíc museli z důvodu zranění Fidlera dohrát první půli o deseti.

Janov dokázal jen srovnat

Zraněného Fidlera nahradil Kuneš, a tak byli domácí v plném počtu. A byli to právě oni, kdo vstoupil do druhého dějství lépe. Byl to Kuneš, který orazítkoval tyč. To samé se na druhé straně podařilo Kailovi. V 58. minutě se prosadil střelou zpoza vápna Kail a hrálo se od nuly - 1:1. Zbytek zápasu ovládl Janov. Bradáč to zkoušel zpoza vápna, ale jeho pokus mířil jen těsně vedle. Byť měli hosté více ze hry, v další branku svůj výkon neproměnili a o plusovém bodu musely rozhodovat penalty, které ovládl Janov.

TJ Čistá
Aleš Votroubek, útočník: Ze začátku zápasu jsme hráli agresivněji a u většiny míčů jsme byli rychleji. To přineslo i náš šťastný gól, který přišel po chybě hostujícího gólmana. Zbytek zápasu pro nás byl už spíše smolný. Po dvaceti minutách hry se zranil jeden z našich záložníků a zbytek poločasu jsme dohrávali o deseti, jelikož jsme neměli nikoho na střídání. Ve druhém poločase jsme zase začali lépe my a hned naše první a největší šance skončila na tyči. Zbytku zápasu už se ujal Janov a my spíše bránili. Myslím si, že pro nás zasloužený bod.

Sokol Janov
Jakub Kail, záložník: Stalo se to, čeho jsme se báli, podcenili jsme to. Vyhrát jsme si zasloužili za posledních 30 minut, jinak cely zapas děs, běs. Příští zapas zajíždíme do Roztok a musíme se na to maximálně připravit. Pan Polívka ať se nad sebou zamyslí.

TJ Čistá
V. Kratochvíl [-] - P. Schuh [-] , M. Fidler [-] (46. J. Kuneš [-] ) , P. Kašpar [-] , A. Votroubek [-] , P. Richter [-] , S. Tesař [-] , A. Fišer [-] , R. Votroubek [-] , P. Bedenk [-] , J. Votroubek [-]

Sokol Janov
V. Zuska [-] - J. Melč [-] , V. Kinter [-] , J. Koukal [-] (66. P. Dohnal [-] ) - J. Bečirovič [-] , J. Kail [-] - M. Bradáč [-] , V. Štefl [-] (55. P. Hlaváček [-] ) - J. Vomastek [-] (46. J. Nobilis [-] ) , R. Konvalinka [-] , M. Dohnal [-]

ŽK: 82. P. Richter - 27. J. Vomastek , 90. J. Melč .
Hráči zápasu: P. Schuh - J. Kail .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: POLÍVKA Zdeněk - GEBOUSKÝ František (N), KOUKAL Jan (N).