12.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Městečko urvalo cennou výhru

21

Do Olešné přijeli Ohnivci z Městečka, kteří hrajou pěkný fotbal a po zásluze jim patři druhé místo v tabulce, v cestě jim tentokrát stála houževnatá Olešná.

První poločas skončil remízovým výsledkem

Zápas začal v klidném tempu bez větších brankových příležitostí, to v 11. minutě změnil střelec Jonáš Sýkora, ten se prosadil střelou, která se odrážela od tyčí a nakonec zapadla do branky domácích - 0:1. Olešnou to ale nepoložilo, naopak se dostávala více do hry a chyby v obraně využil gólový Vodrážka, ten využil špatné rozehrávky Ohnivců a po šel do samostatného úniku, udělal kliku gólmanovi a uklízel do prázdný, srovnal na 1:1 a za tohoto stavu se šlo i do kabin.

Druhý poločas byli aktivnější hosté

Hned v úvodu využil Urban nedorozumění v obraně domácích dostal své barvy do vedení. Domácí se nemohli dostat do nějaké gólové příležitosti, tak se hrálo až do 88. minuty bez gólu, to změnil hostující Zelenka, ten zvýšil na 1:3 ranou pod břevno.

FC Olešná
Lukáš Vrbata, záložník: Věděli jsme, že k nám jede kvalitní soupeř, i tak jsme chtěli vyhrát. To se bohužel nepodařilo, takže nezbývá nic jiného, než pogratulovat Ohnivcům.