10.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

Utrápené vítězství Ohnivců z Městečka

86. J. Urban
25

Domácí Ohnivci doma přivítali Jesenici, Městečko bylo velkým favoritem, výsledek utkání ale tak jasný není.

První poločas bez branek

Celé utkání bylo oboustranné trápení, hosté přijeli víceméně jen bránit, během utkání si nevytvářeli žádné brankové příležitosti. Domácí se nemohli dostat skrz obranný val do žádných větší šancí, ale i přesto měli před koncem prvního poločasu dvě dobré šance, to konkrétně Šnídl, ale ani jedinkrát netrefil branku.

Gól padl až v úplném závěru zápasu

Největší prozatimní šanci si v druhém poločase vytvořil výborně technicky vybavený Marek Tvrz, který již překonal v 75. minutě brankře, ale návrativší Mutinský vykopl balón z brankové čáry a gólovou radost tak Ohnivcům sebral. V 86. minutě se ve vápně nejlépe zorientoval Urban a ten nakonec v závěru vystřelil domácím všechny tři body.

SK Ohnivec Městečko
Marek Tvrz, útočník: Utrápené povinné vítězství. Víc k tomu asi není co dodat. Ale říká se, že vítězství 1:0 je nejkrásnější.

J. Abrahám [-] - V. Prokop [-] , P. Šnídl [-] , V. Zuska [-] , J. Vician [-] , J. Sýkora [-] (45. M. Tvrz [-] ) , O. Kolísek [-] , V. Zelenka [-] (72. J. Loder [-] ) , J. Urban [-] , J. Hadrava [-] , T. Heger [-]