9.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

Krásný zápas se šťastnějším koncem pro Senomaty

14. O. Havel , 36. D. Moroz , 38. J. Kučera (p.) - 3. J. Urban , 11. M. Tvrz , 15. J. Urban
20

Čekalo nás vyrovnané utkání s týmy, oba týmy ofenzivně laděný na čele tabulky. Šest gólů, penaltový rozstřel, byl to pro diváky ideální zápas.

Městečka výborný vstup do zápasu

Hosté na domácí nastoupili ve velkém stylu a rychle vedli 2:0. Nejprve Grill vysunul Tvrze, který vnikl do vápna, obešel Havla a našel volného Urbana před brankou - 0:1. V 11. minutě vyslal Sýkora Tvrze do samostatného úniku a bylo to už 0:2. Domácí hrozili zejména ze standartních situací, které velmi dobře zahrával Fojtík. V 16. minutě po jeho rohu Sýkora vyhlavičkoval míč jen do Havla, od kterého se odrazil míč do sítě - 1:2. Hosté si však vzali dvoubrankové vedení zpět, když Tvrz poslal do samostnatného úniku Urbana, který s přehledem vstřelil třetí gól Ohnivců - 1:3. Domácí se postupem času dostávali více do hry a drželi míč na svých kopačkách. V 35. minutě ztratil míč na vlastní polovině Urban a Moroz jeho chybu trestal parádní střelou z velkého vápna - 2:3. V Senomatech bylo ještě veseleji o minutu později, kdy Karnafel při rohovém kopu stáhl za dres Sailera a sudí Týče nařídil pokutový kop, který Kučera proměnil - 3:3. Ještě před odchodem do kabin se domácí dožadovali druhé penalty po faulu na Moroza, ale tentokrát píšťalka sudího zůstala němá.

Bezgólový poločas

Druhý poločas se oba týmy soustředily hlavně na defenzivu a šancí ubylo. Domácí stále spoléhali na standartní situace, ale žádná se neujala. Když v 80.minutě Tvrz z přímého kopu trefil jen břevno z přímého kopu, tak utkání směřovalo k peneltovému rozstřelu, což se nakonec stalo. Ještě předtím však v 89. minutě Havel zajel ostře skluzemdo Prokopa a hosté chtěli více, než jen žlutou kartu.

Šťastnější Senomaty

Při penaltách neproměnil ve druhé sérii za domácí Kodeš, když ale v dresu hostí selhali postupně Zuska a Tvrz, tak druhý bonusový bod zůstal u Beranů.

SK Ohnivec Městečko
Marek Tvrz, záložník: Na okresní přebor se jednalo o nadstandartní utkání. Diváci se rozhodně nenudili, protože padlo šest branek a všechny dokonce během prvního poločasu. Myslím, že úrovni zápasu přispěl i sudí Týče, byť zákrok na konci byl minimálně oranžový. Vzhledem k průběhu zápasu jsme ztratili dva body. Máme dost zkušený tým a dvoubrankové vedení bychom si měli pohlídat, ale sezóna plyne dál a věřím, že již body ztrácet nebudeme. Rovněž věřím, že přestaneme i inkasovat branky, protože za poslední zápasy jsme dostali deset branek.