11.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Jarošov musel ve Staré Hlíně dotahovat, nakonec se rozešli nerozhodně

23

Na půdě Staré Hlíny se v 11. kole představili fotbalisté Jarošova nad Nežárkou. Domácí jim po dvaceti minutách hry odskočili na rozdíl dvou branek. S nepříznivým stavem se však Jarošov nesmířil a podařilo se mu vyrovnat. Konečný výsledek utkání 2:2, stanovil v osmdesátéprvní minutě kanonýr Tomáš Grünn.

Sokol Jarošov nad Nežárkou
Tomáš Grunn (hráč): Domácí byly první půli lepší, a jelikož narozdíl od Jarošova proměnili šance, šli zaslouženě do šatny s vedením 2:0. Do druhé půle udělali pár změn v sestavě, a hosté po 2x individuálních chybách dokázali srovnat na konečných 2:2.