7.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

59. T. Láf , 62. T. Láf , 72. V. Mol - 36. F. Procházka (p.)
31

Fotbalisté Číměře v 7. kole Okresního přeboru zvítězili z pozice pátého mužstva v tabulce nad prvním Strmilovem 3:1 a dostali se na dostřel prvních dvou týmů tabulky. K výhře výrazně přispěl Tomáš Láf, který ve druhém poločase otočil nepříznivý stav. V 72. minutě ještě zvýšil vedení Mol.

TJ Jiskra Strmilov
Jan Dvořák (hráč): Utkání v Číměři se nám herně ani výsledkové nepovedlo. První poločas byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách a po faulu ve vápně na kanonýra Nečedu jsme šli z pokutového kopu do vedení. Vstup do druhého poločasu nám vůbec nevyšel a po individuálních chybách v obraně jsme třikrát inkasovali. A pak bylo těžké se zápasem něco udělat, jelikož jsme své šance proměnit nedokázali a zkušení hráči z Číměře si zápas pohlídali. Teď nás čeká další těžké utkání v Horním Žďáru. Musíme se vyvarovat chyb a podat lepší výkon.