13.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020

8. J. Houška , 50. M. Rušil (p.) , 52. D. Kuš , 55. M. Rušil , 58. M. Rušil , 85. J. Houška - 62. J. Kašpar
19

Domácí neponechali nic náhodě a utkání ovládli.

První poločas pouze o jednu branku

Psala se 8 minuta a domácí šli do vedení. Na vápně se dostal míč k J. Kořínkovi, který poslal balon mezi 2 obránce na zabíhajícího J. Houšku ten spřehledem poslal domácí do vedení 1:0. Poté měli hosté dvě šance, ale T. Vrána ani L. Ehylich nedokázali rozvlnit síť za V. Kolářem. Ve hře bylo spousty nepřesností, domácí se dostávali do vyložených šancí, ale koncovka je zrazovala jako celý podzim. V 32 minutě zahrozili také hosté - štiplavou střelu vyslal k bráně F. Dobrovič, V. Kolář vyrazil pouze k P.Vašák, ale ten minul. Poté i na druhé straně zazdili domácí svou šanci a tak první poločas skončil za stavu 1:0

Ve druhé půli viděli diváci kanonádu domácích

V prvních 15 minutách druhého poločasu rozhodlo. Romácí do druhé půle vstoupili aktivněji a ve 49 minutě byl ve velkém vápně faulován T. Houška. Balon si postavil M. Rušil a byl tu stav 2:0. O chvili později domácí kopali roh - ten zahrával J. Houška a D.Kuš a hlavou poslal míč k zadní tyči 3:0. O 2 minuty později byl vyslán na steč M. Rušil a z pozice 1 na 1 zvyšoval - 4:0. Ta samá situace se opakovala v zápětí a bylo o bodech rozhodnuto. 5:0! V 62. vyslal z dálky štiplavou střelu na domácího golmana J. Kašpar a skore se přepsalo na 5:1. Dalších dvacet minut už se jen dohrávalo bez vyloženývh šancí. Až 84 minutě poslal M. Rušil křižný balon na J. Houšku, který zpoza vápna zvyšoval na 6:1. Domácí zahrozili ještě jednou, ale P. Doležal nevyzrál na hostujícího golmana V. Němce.

FC Slavoj Žirovnice B
Roman Bártů: Opět spousta nevyužitých stoprocentních šancí, což nás sráží celou sezonu. V posledním kole nás čeká Obrataň a neměli bysme prohrát. S takovými příležitostmi by se nám to nemuselo vyplatit.

V. Kolář [-] - J. Houška [-] , M. Rušil [-] , O. Doležal [-] (46. P. Doležal [-] ) , T. Houška [-] (68. L. Malý [-] ) , M. Pokorný [-] (46. M. Jirsa [-] ) , T. Severa [-] (60. O. Kolář [-] ) , P. Rysl [-] , J. Metlička [-] , D. Kuš [-] , J. Kořínek [-] (68. J. Mach [-] )

TJ Sokol Plačkov
V. Němec [-] - J. Svoboda [-] , L. Filínský [-] , L. Ehrlich [-] (20. P. Vašák [-] ) , J. Kašpar [-] , T. Vrána [-] (77. M. Jonáš [-] ) , R. Štěpán [-] (46. F. Šanda [-] ) , V. Jaroš [-] , J. Miko [-] , F. Dobrovič [-] , M. Vašíček [-]

ŽK: 44. J. Kořínek , 62. M. Jirsa , 73. J. Mach , 73. P. Rysl - 45. J. Kašpar , 82. F. Dobrovič .
Hráči zápasu: M. Rušil , T. Houška .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: FALTÝNEK Martin - KOLÁŘ Zdeněk (N), KUBŮ Ondřej (N).