11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020

--

Lukavec řádil v Pacově

14. L. Krill , 23. M. Zamrzla , 36. L. Krill , 43. V. Prchal , 73. L. Krill
20

Lukavec po výhře nad Speřicemi jel na hřiště Pacova. Od zápasu se čekalo mnohé neboť je to tzv. derby. Mezi Pacovem a Lukavcem se jedná vždy o velmi vypjatá utkání a nikdo nejde do zápasu jako favorit nebo outsider a nebylo tomu jinak ani tento zápas.

První půle rozhodla o všem

Zápas z Lukavecké strany nezačínal vůbec dobře, kdy byl v 8 minutě nucen střídat Adam Mišoň, poté byla znát slabší 5minutovka z pohledu Lukavce avšak neinkasoval.  Naopak ve 13 minutě na polovině hřiště vybojoval míč Zamrzla, který běžel sám na golmana Pacova, který jeho střelu vyrazil, ale pouze k dobýhajícímu Lubošovi Krillovi, který uklízel míč do odkryté branky – 1:0. Za necelých deset minut inkasoval Pacov podruhé, kdy golman Pacova nestačil na přízemní střelu z poza vápna od Milana Zamrzli a lukavec šel do vedení – 2:0.  Následující gól Lukavce padl po velmi povedené akci, když se na středu hřiště uvolnil David Tausch, který krásnou ulicí poslal do pohybu Milana Zamrzlu, který přízemním centrem našel Krilla, který se v zakončení nemýlil a zvyšoval už na 3:0. A těsně před koncem poločasu se nádhernou střelou od poloviny hřiště trefil Vojta Prchal, a tak šel Lukavec do kabin s pohodlným náskokem 4:0.

Vlažná druhá půle

Ve druhé poločase už toho moc vidět nebylo, Lukavečtí hráči zvolnili tempo a Pacov naopak se snažil přidat ale přes Lukaveckou Obranu a skvěle chytajícího Roubala neprošla ani jedna střela.  Do 70 minuty se hrál fotbal nahoru/dolu, ale gól padl až kolem 75. minuty, kdy na středu hřiště  získal po odraženém míči balón Zamrzla  a poslal do samostatného nájezdu Krilla, který Lobem překonal golmana a završoval tak svůj druhý Hattrick po sobě.  Poté měl největší šanci vstřelit gól střídající Havlíček, ale jeho střelu pokryl Pacovský golman.
Lukavec si tak odvezl z Pacova všechny 3 body a mohl tak slavit.

TJ Slavoj Pacov B
J. Pachta [-] - J. Diviš [-] (46. K. Vágner [-] ) , D. Přibyl [-] , J. Pražák [-] (46. M. Vlach [-] ) , O. Bártů [-] , J. Kučera [-] (75. M. Mička [-] ) , P. Šauer [-] , J. Hanek [-] , T. Kuran [-] (38. P. Novotný [-] ) , J. Rathouský [-] , M. Dvořák [-]

TJ Start Lukavec
J. Roubal [-] - D. Slabý [-] , S. Prokop [-] , M. Zamrzla [-] (79. Z. Tržil [-] ) , M. Merenus [-] , P. Kuneš [-] , L. Krill [-] (77. R. Havlíček [-] ) , V. Prchal [-] (80. M. Holeček [-] ) , V. Prchal [-] (77. L. Krill [-] ) , M. Chomát [-] , A. Mišoň [-] (8. D. Tausch [-] )

ŽK: 42. J. Kučera , 86. M. Vlach - 24. L. Krill , 42. M. Merenus , 67. D. Tausch , 67. M. Chomát .
Hráči zápasu: P. Kuneš , L. Krill , M. Zamrzla .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: ČAMRA Jiří - PRAVEČEK Jaroslav (N), ZAMRZLA Milan (N).