Sestavy kola Středočeský | 1.B třída sk. A

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 4.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2020-2021

14.09.2020 22:24 0

Další kolo je za námi a s tím přichází sestava kola. Místa jsou bohužel omezená, určitě by si zasloužilo i více hráčů své místo v sestavě. Věříme, že se v sestavě nachází Váš favorit a právě Vy čtenáři, se můžete zasloužit o to, aby se Váš oblíbenec stal hráčem kola. Stačí pro něj jen hlasovat!

SESTAVA KOLA - 3.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2020-2021

08.09.2020 11:06 0

SportFotbal SESTAVA PODZIMU - Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

08.01.2020 08:00 0

S blížícím se posledním kolem se vám představuje i sestava podzimu 2019!

Partnerem ankety je největší fotbalová speciálka SportFotbal.cz, která připravila párádní odměny pro tři nejlepší.

Partnerem ankety je největší fotbalová speciálka SportFotbal.cz, která připravila parádní odměny pro tři nejlepší.

SESTAVA KOLA - 13.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

19.11.2019 09:42 0

Po posledním podzimním kole přichází na řadu i letos třináctá sestava kola. Nezapoměňte také hlasovat v sestavě podzimu, kde je možné vybrat toho nejlepšího z první půle ročníku až do konce ledna!

SESTAVA KOLA - 11.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

04.11.2019 21:48 0

S ukončeným jedenáctým hracím kolem přichází i ideální sestava kola.

SESTAVA KOLA - 10.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

28.10.2019 20:36 0

Sestava desátého kola Středočeské krajské 1. B třídy.

SESTAVA KOLA - 8.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

14.10.2019 17:34 0

Druhé říjnové kolo středočeské I. B třídy je minulostí. Kteří z hráčů se dokázali o víkendu prosadit do sestavy kola?

SESTAVA KOLA - 7.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

07.10.2019 22:13 0

Skončilo 7. kolo 1. B třídy Středočeského plné zajímavých výsledků. Kteří hráči byli na hřišti nejvíce vidět a umístili se v ideální sestavě kola?

SESTAVA KOLA - 6.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

30.09.2019 23:01 0

Šesté kolo středočeské B třídy odeznělo. Kteří hráči se umístili v ideální sestavě?

SESTAVA KOLA - 5.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

24.09.2019 00:00 0

5. kolo středočeské krajské soutěže minulo a s jeho odchodem zde máme i sestavu kola.

SESTAVA KOLA - 4.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

16.09.2019 23:48 0

Už skončilo i čtvrté kolo středočeské B třídy a s ním se nyní představuje i sestava kola.

SESTAVA KOLA - 3.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

09.09.2019 22:08 0

3. kolo středočeské 1. B třídy už také minulo a my vám nyní představujeme mužstvo kola sestavené z těch nejvýznačnějších.

SESTAVA KOLA - 2.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

02.09.2019 22:54 0

Uplynulo i druhé kolo středočeské B třídy a s ním přichází i sestava kola. Kteří hráči byli v minulých zápasech nenvíce vidět a vybojovali si místo mezi nejlepšími?

SESTAVA KOLA - 1.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

27.08.2019 00:08 0

1. kolo středočeské I. B třídy máme za sebou. Kteří hráči se během uplynulých zápasů nejvíce vyznamenali a umístili se v sestavě kola?

SportFotbal SESTAVA ROKU - Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

29.07.2019 12:00 0

Sezona 2018/2019 je u konce a my vám přinášíme nejlepší jedenáctku uplynulého ročníku. Kdo se stane králem trávníků? To už je na vás.

SESTAVA KOLA - 26.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

17.06.2019 23:52 0

Bylo ukončeno i poslední kolo soutěže a čeká nás tak i poslední sestava kola. Kdo se v konečných bojích prosadil nejvíce?

SESTAVA KOLA - 25.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

11.06.2019 00:33 0

Předposlední kolo středočeské 1. B třídy sk. A je už minulostí. Kteří hráči se v proběhlých zápasech nejvíce prosadili a umístili v sestavě kola? Hlasujte o toho nejlepšího!

SESTAVA KOLA - 24.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

03.06.2019 21:26 0

Skončilo 24. kolo 1. B třídy Středočeského kraje, sk. A. Kteří hráči se v uplynulých zápasech nejvíce prosadili a podařilo se jim probojovat do ideální sestavy kola?

SESTAVA KOLA - 23.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

27.05.2019 20:37 0

23. kolo 1. B třídy Středočeského kraje, sk. A v neděli skončilo. Kteří hráči se nejvíce prosadili do sestavy kola?