2.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Bystřice pod Hostýnem si snadno poradila s Velkými Karlovicemi

9

Do Bystřice pod Hostýnem přijeli hráči z Velkých Karlovic a po první půli prohrávali již o dvě branky. To se trefil Ondroušek a po něm i zkušený David Krajcar. Ve druhém poločasu pojistil svoji druhou brankou Ondroušek výhru domácího celku, který tak bere po zásluze tři body.

Domácí vedli po půli již o dvě branky

V Bystřici pod Hostýnem došlo behěm letní přestávky k několika hráčckým změnám a ty se nakonec týmu z pod Hostýna vyplatily. Zkušený kormidelník Lehkoživ svůj tým velmi dobře připravil na úvodní duel s Velkými Karlovicemi a Bystřice bere po zásluze tři body. Jindřich Lehkoživ, trenér Bystřice p. H.: „Jsem moc rád, že jsme vstup do soutěže zvládli. U mužstva jsem krátkou chvíli, ale je vidět, že kluci na sobě chtějí pracovat a za to jsem moc rád. Dnes musím kluky pochválit za kolektivní výkon a za nasazení, ve kterém zápas odehráli. Doufám, že to bude pozitivní impuls do dalších zápasů.“

Domácí přidali třetí branku

Hosté po půli prohrávali o dvě branky, domácí působili na hřišti sehranějším dojmem a po dvou vstřelených brankám se jim i zvedlo patřičně sebevědomí. Hosté domácí svytyni příliš neohrozili a nevycházeli jimani brejkové situace. Jaroslav Valián, předseda Velkých Karlovic: „Jednoznačné vítězství domácích, kteří nás předčili ve všech fotbalových atributech. My jsme je posadili do sedla již v 8. minutě, kdy jsme si nepohlídali jejich útok a prohrávali 0:1. Domácím narostla křídla a my jsme se stali žáky, kteří dostávají lekce ze základu fotbalu. Tak prostě hrát nemůžeme a už tuto sobotu proti silnému celku z Luhačovic musíme všechno dělat jinak, než tomu bylo v Bystřici.“