Marek Macíček

2025-2026

FK Vigantice

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2016-2017 FK Vigantice
2015-2016 TJ Valašské Meziříčí

Zápasy v sezóně 2025-2026

Zlínský | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1752 (ø 87,60) 10 (ø 0,50) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 17:00 Vigantice - Val. Meziříčí B 7:1 (4:1) 46 46 0 0 0 ano
17.08. 16:30 Hovězí - Vigantice 2:3 (0:0) 90 3 0 0 ano
23.08. 16:30 Vigantice - Juřinka 6:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
31.08. 16:30 Prostř.Bečva - Vigantice 3:5 (1:4) 90 1 0 0 ano
13.09. 16:00 Rožnov - Vigantice 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 17:00 Vidče - Vigantice 4:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:30 Vigantice - Val.Polanka 2:1 (1:0) 90 1 0 0 ano
05.10. 15:00 Lidečko - Vigantice 0:4 (0:3) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Vigantice - H. Bečva 1:0 (1:0) 86 86 1 0 0 ano
19.10. 14:30 Dol.Bečva - Vigantice 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Vigantice - Franc.Lhota 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Podlesí - Vigantice 1:5 (1:3) 90 1 0 0 ano
21.03. 15:00 Vigantice - Hovězí 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
28.03. 15:00 Juřinka - Vigantice 1:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
04.04. 15:30 Vigantice - Prostř.Bečva 2:3 (1:3) 90 1 0 0 ano
11.04. 13:30 Kateřinice - Vigantice 1:3 (1:2) 90 1 0 0 ano
18.04. 16:00 Vigantice - Rožnov 6:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
25.04. 16:00 Vigantice - Vidče 2:2 (2:0) 90 0 0 0 ano
03.05. 16:30 Val.Polanka - Vigantice 3:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
09.05. 16:30 Vigantice - Lidečko 5:2 (1:1) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 20 1752 (ø 87,60) 10 (ø 0,50) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 26 2283 (ø 87,80) 14 (ø 0,53) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 26 2234 (ø 85,92) 10 (ø 0,38) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 26 2294 (ø 88,23) 7 (ø 0,26) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 25 2242 (ø 89,68) 11 (ø 0,44) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 4 349 (ø 87,25) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 13 1170 (ø 90,00) 7 (ø 0,53) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 21 1834 (ø 87,33) 10 (ø 0,47) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 23 2051 (ø 89,17) 12 (ø 0,52) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 12 1071 (ø 89,25) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 5 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize E 26 2150 (ø 82,69) 1 (ø 0,03) 1 (ø 0,03) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.A třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)