David Ondroušek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Sokol Nevšová |
| 2025-2026 | TJ SOKOL OPATOVICE |
| 2024-2025 | TJ Sokol Střítež |
| 2024-2025 | SK Hrachovec |
| 2017-2018 | FC Želatovice |
| 2017-2018 | FK Bystřice pod Hostýnem |
| 2014-2015 | FK Bystřice pod Hostýnem |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Olomoucký | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 226 (ø 75,33) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:00 | Opatovice - Kožušany | 4:2 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:00 | Opatovice - Velký Týnec | 3:2 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:00 | Radslavice - Opatovice | 3:1 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano |
Zlínský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 16:00 | H. Bečva - Nevšová | 1:2 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Nevšová - Luhačovice | 3:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:30 | Mladcová - Nevšová | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Nevšová - Napajedla | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Nevšová - Osvětimany | 1:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Morkovice - Nevšová | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 3 | 226 (ø 75,33) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Krajský přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 12 | 1051 (ø 87,58) | 10 (ø 0,83) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Krajský přebor | 12 | 813 (ø 67,75) | 3 (ø 0,25) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Krajský přebor | 25 | 2228 (ø 89,12) | 3 (ø 0,12) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 2 (ø ∞) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Zlínský | Krajský přebor | 18 | 1532 (ø 85,11) | 3 (ø 0,16) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 14 (ø 1,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Krajský přebor | 26 | 2272 (ø 87,38) | 6 (ø 0,23) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A | 15 | 1345 (ø 89,66) | 20 (ø 1,33) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Krajský přebor | 26 | 2339 (ø 89,96) | 10 (ø 0,38) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,19) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Krajský přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Krajský přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 4 (ø 0,33) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Krajský přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 8 (ø 0,34) | 5 (ø 0,21) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,17) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 13 | 881 (ø 67,76) | 3 (ø 0,23) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Krajský přebor | 12 | 1053 (ø 87,75) | 2 (ø 0,16) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Krajský přebor | 23 | 2013 (ø 87,52) | 3 (ø 0,13) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A | 12 | 1011 (ø 84,25) | 8 (ø 0,66) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Krajský přebor | 22 | 1911 (ø 86,86) | 9 (ø 0,40) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Krajský přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




