5.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Jaroslavický Paníček v závěru rozhodl duel se Slavkovem pod Hostýnem

18

Utkání v Jaroslavicích, kde se představil v poměrně solidní formě hrající Slavkov pod Hostýnem, přineslo v prvním dějství vyrovnanou partii. Domácí ale nakonec vydřeli tři body, které jim zajistil kanonýr Paníček. Hosté přes solidní výkon odjíždějí s prázdnou.

V první půli padlo po jedné brance na každé straně

"Zápas jsme začali celkem dobře. Prvních dvacet minut jsme domácí přehrávali a byli lepším týmem. Vytvořili jsme si několik šancí, bohužel jsme proměnili jen jednu. Místo aby jsme vedli 0:3, tak jsme pak přestali hrát, měli málo pohybu a moc ztrát balónu. Domácí teho využili a ještě do poločasu srovnali. Druhý poločas moc fotbalový nebyl, spíš bojovný. Hrálo se od šestnácky po šestnáctku ve velkém vedru. Domácí hrozili ze standartek. Bohužel ke konci zápasu jsme se dopustili chyby, která nás připravila o body. Snad si z toho vezmeme ponaučení do příště", hodnotí duel fotbaloví činovníci ze Slavkova pod Hostýnem.

Domácí dokázali strhnout vítězství na svoji stranu

Šimon Polách, kapitán Jaroslavic: „Prvních 15 minut hosté udávali tempo a odměnou jim byla branka. Po špatné rozehrávce domácího obránce měli hosté jednoduchý cíl a to překonat brankáře. Povedlo se 0:1. Jen díky brankáři Gazdíkovi to nedopadlo ještě hůř. Během dalších pěti minut se vytasil se dvěma skvělými zákroky a živil tak naději v lepší výsledek. Poté jsme se vzpamatovali a hned se začali tlačit do šestnáctky. Gól padl po krásné kombinaci. Centr ze strany dopravil do sítě Žárský. Druhý poločas se odehrával na půli hostů, kteří bránili slibný výsledek. Ve vyložených situacích jsme se objevovali čím dál častěji, ale až 82. minutě rozhodl o výhře střídající hráč Paníček.“

SK Jaroslavice
facebook Jaroslavic: Podržel nás brankář Gazdík a v závěru Paníček rozhodl o naší výhře.

TJ Slavkov pod Hostýnem
Jiří Pavlica, hráč: Začátek patřil našemu týmu, škoda, že se nám nepodařilo navýšit vedení. Poté jsme polevili a domácí vyrovnali. Ve druhém poločasu to byl vyrovnaný boj, domácí v závěru skórovali po naší chybě...

M. Gazdík [-] - T. Valenta [-] , O. Polách [-] , D. Vrba [-] , M. Podéšť [-] - Š. Polách [-] , L. Macalík [-] , D. Horňák [-] (85. V. Chovanec [-] ) , A. Hrazdíra [-] (90. L. Kolář [-] ) - M. Žárský [-] (89. F. Tomeček [-] ) , M. Zikmund [-] (76. P. Paníček [-] ) -

L. Neradil [-] - - P. Krajcar [-] , D. Mrázek [-] (83. A. Čuba [-] ) , R. Ponížil [-] , J. Hanák [-] , J. Pavlica [-] , P. Šimčík [-] , Z. Sadil [-] (85. J. Čačala [-] ) , R. Pálka [-] , J. Krajcar [-] , M. Kužel [-] (46. P. Darebníček [-] )

ŽK: 83. P. Paníček - 38. P. Šimčík , 64. R. Pálka .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: SKALICKÝ Libor - DOSPĚL Vladimír, SVOBODA Tomáš.