Zlínský | 1.B třída sk. B
2023-2024
-
Chropyně - Kostelec 83-17-0 % 3:2 (2:0) 05.08. 17:00 -
Tečovice - Hvozdná 67-0-33 % 2:0 (2:0) 05.08. 17:00 -
Louky - Dolní Lhota 100-0-0 % 0:1 (0:0) 05.08. 17:00 -
Záhlinice - Slušovice B 42-29-29 % 2:5 (0:2) 05.08. 17:00 -
Fryšták - Holešov B 67-0-33 % 3:0 (0:0) 16.08. 17:00 -
Veselá - Březnice 83-17-0 % 2:3 (0:2) 27.09. 16:30 -
Příluky - Tlumačov 33-0-67 % 3:4 (1:0) 27.09. 17:00
-
Dolní Lhota - Veselá 29-14-57 % 4:1 (2:1) 12.08. 17:00 -
Fryšták - Příluky 100-0-0 % 7:1 (2:0) 12.08. 17:00 -
Záhlinice - Hvozdná 42-29-29 % 3:4 (1:1) 12.08. 17:00 -
Slušovice B - Louky 100-0-0 % 6:1 (4:0) 13.08. 10:15 -
Tlumačov - Chropyně 29-42-29 % 1:5 (0:3) 13.08. 17:00 -
Březnice - Holešov B 71-0-29 % 0:6 (0:4) 13.08. 17:00 -
Kostelec - Tečovice 14-14-72 % 0:1 (0:1) 13.08. 17:00
-
Chropyně - Fryšták 50-10-40 % 1:4 (1:1) 19.08. 16:30 -
Louky - Záhlinice 50-20-30 % 1:3 (0:1) 19.08. 16:30 -
Tečovice - Tlumačov 100-0-0 % 4:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Hvozdná - Kostelec 90-10-0 % 3:1 (2:1) 19.08. 17:30 -
Holešov B - Dolní Lhota 90-0-10 % 5:0 (3:0) 20.08. 10:15 -
Příluky - Březnice 10-20-70 % 3:2 (2:1) 20.08. 16:30 -
Veselá - Slušovice B 0-10-90 % 3:0 (2:0) 19.08. 16:30
-
Dolní Lhota - Příluky 89-0-11 % 0:3 (0:1) 26.08. 16:30 -
Louky - Veselá 11-0-89 % 2:1 (2:1) 26.08. 16:30 -
Březnice - Chropyně 22-11-67 % 3:3 (2:3) 26.08. 16:30 -
Fryšták - Tečovice 78-11-11 % 1:1 (1:0) 26.08. 16:30 -
Záhlinice - Kostelec 78-11-11 % 4:1 (3:1) 26.08. 16:30 -
Slušovice B - Holešov B 45-11-44 % 1:0 (0:0) 27.08. 10:15 -
Tlumačov - Hvozdná 33-11-56 % 2:2 (2:1) 27.08. 16:30
-
Chropyně - Dolní Lhota 100-0-0 % 4:0 (3:0) 02.09. 13:30 -
Tečovice - Březnice 100-0-0 % 2:3 (1:1) 03.09. 16:00 -
Hvozdná - Fryšták 0-0-100 % 1:2 (1:0) 02.09. 16:00 -
Veselá - Záhlinice 100-0-0 % 6:2 (5:1) 02.09. 16:00 -
Holešov B - Louky 100-0-0 % 9:1 (8:0) 03.09. 10:15 -
Příluky - Slušovice B 0-33-67 % 2:1 (2:0) 03.09. 16:00 -
Kostelec - Tlumačov 67-0-33 % 2:2 (1:1) 03.09. 16:00
-
Záhlinice - Tlumačov 100-0-0 % 1:3 (1:1) 09.09. 16:00 -
Veselá - Holešov B 14-0-86 % 2:3 (1:1) 09.09. 16:00 -
Louky - Příluky 14-29-57 % 0:4 (0:2) 09.09. 16:00 -
Dolní Lhota - Tečovice 14-0-86 % 2:5 (1:4) 09.09. 16:00 -
Fryšták - Kostelec 100-0-0 % 1:3 (1:1) 10.09. 16:00 -
Slušovice B - Chropyně 43-14-43 % 1:1 (0:1) 09.09. 16:00 -
Březnice - Hvozdná 62-25-13 % 5:2 (1:1) 10.09. 16:00
-
Chropyně - Louky 91-0-9 % 5:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Hvozdná - Dolní Lhota 91-0-9 % 3:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Tečovice - Slušovice B 82-9-9 % 4:1 (3:0) 16.09. 15:30 -
Holešov B - Záhlinice 91-0-9 % 2:1 (2:1) 17.09. 10:15 -
Tlumačov - Fryšták 18-0-82 % 0:0 (0:0) 17.09. 15:30 -
Příluky - Veselá 55-18-27 % 0:3 (0:2) 17.09. 15:30 -
Kostelec - Březnice 9-0-91 % 2:4 (1:3) 17.09. 15:30
-
Záhlinice - Fryšták 13-13-74 % 4:6 (3:2) 23.09. 15:30 -
Dolní Lhota - Kostelec 42-29-29 % 5:1 (1:0) 23.09. 15:30 -
Veselá - Chropyně 37-25-38 % 1:0 (0:0) 23.09. 15:30 -
Louky - Tečovice 0-0-100 % 1:2 (1:0) 23.09. 15:30 -
Holešov B - Příluky 100-0-0 % 4:0 (4:0) 24.09. 10:15 -
Slušovice B - Hvozdná 75-25-0 % 1:1 (0:1) 24.09. 10:15 -
Březnice - Tlumačov 100-0-0 % 1:0 (0:0) 24.09. 15:30
-
Chropyně - Holešov B 57-14-29 % 0:1 (0:0) 30.09. 15:00 -
Fryšták - Březnice 100-0-0 % 3:0 (2:0) 30.09. 15:00 -
Tečovice - Veselá 72-14-14 % 2:0 (0:0) 01.10. 15:00 -
Hvozdná - Louky 71-0-29 % 1:0 (0:0) 30.09. 15:00 -
Příluky - Záhlinice 100-0-0 % 2:5 (0:2) 01.10. 15:00 -
Tlumačov - Dolní Lhota 71-29-0 % 4:1 (2:1) 01.10. 15:00 -
Kostelec - Slušovice B 29-0-71 % 1:5 (0:2) 01.10. 15:00
-
Záhlinice - Březnice 14-14-72 % 4:0 (2:0) 07.10. 15:00 -
Dolní Lhota - Fryšták 0-0-100 % 3:1 (1:0) 07.10. 15:00 -
Veselá - Hvozdná 100-0-0 % 0:2 (0:2) 07.10. 15:00 -
Louky - Kostelec 71-0-29 % 0:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
Slušovice B - Tlumačov 100-0-0 % 2:3 (1:3) 08.10. 10:15 -
Holešov B - Tečovice 100-0-0 % 0:2 (0:1) 08.10. 10:15 -
Příluky - Chropyně 14-0-86 % 5:2 (2:1) 08.10. 15:00
-
Tečovice - Příluky 80-20-0 % 3:0 (0:0) 15.10. 10:15 -
Hvozdná - Holešov B 20-0-80 % 2:5 (0:1) 14.10. 15:00 -
Fryšták - Slušovice B 100-0-0 % 4:3 (3:2) 14.10. 15:00 -
Chropyně - Záhlinice 80-20-0 % 5:2 (2:2) 14.10. 15:00 -
Březnice - Dolní Lhota 100-0-0 % 3:2 (2:1) 15.10. 15:00 -
Tlumačov - Louky 80-20-0 % 2:0 (2:0) 15.10. 15:00 -
Kostelec - Veselá 20-0-80 % 2:3 (0:2) 15.10. 15:00
-
Záhlinice - Dolní Lhota 100-0-0 % 2:5 (1:2) 21.10. 14:30 -
Veselá - Tlumačov 86-14-0 % 6:2 (1:2) 21.10. 14:30 -
Louky - Fryšták 0-0-100 % 1:1 (1:1) 21.10. 14:30 -
Chropyně - Tečovice 43-0-57 % 1:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
Holešov B - Kostelec 89-0-11 % 4:1 (2:1) 22.10. 10:15 -
Slušovice B - Březnice 56-11-33 % 2:1 (1:0) 22.10. 10:15 -
Příluky - Hvozdná 67-0-33 % 0:1 (0:0) 22.10. 14:30
-
Hvozdná - Chropyně 40-40-20 % 4:0 (3:0) 28.10. 14:00 -
Tečovice - Záhlinice 100-0-0 % 1:2 (0:0) 28.10. 14:00 -
Fryšták - Veselá 80-20-0 % 4:1 (3:0) 28.10. 14:00 -
Dolní Lhota - Slušovice B 40-20-40 % 1:5 (0:3) 28.10. 14:00 -
Březnice - Louky 100-0-0 % 3:1 (2:0) 28.10. 14:00 -
Tlumačov - Holešov B 20-0-80 % 1:0 (0:0) 28.10. 14:00 -
Kostelec - Příluky 0-20-80 % 2:1 (1:0) 28.10. 14:00
-
Slušovice B - Záhlinice 75-0-25 % 24.03. 15:00 -
Holešov B - Fryšták 75-0-25 % 24.03. 10:15 -
Dolní Lhota - Louky 50-25-25 % 24.03. 14:00 -
Hvozdná - Tečovice 75-0-25 % 24.03. 15:00 -
Kostelec - Chropyně 25-0-75 % 24.03. 15:00 -
Březnice - Veselá 50-0-50 % 24.03. 15:00 -
Tlumačov - Příluky 75-0-25 % 24.03. 15:00
-
Tečovice - Kostelec -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Louky - Slušovice B -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Chropyně - Tlumačov -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Hvozdná - Záhlinice -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Holešov B - Březnice -:- (-:-) 31.03. 10:15 -
Příluky - Fryšták -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
Veselá - Dolní Lhota -:- (-:-) 30.03. 15:00
-
Dolní Lhota - Holešov B -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Fryšták - Chropyně -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Záhlinice - Louky -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Slušovice B - Veselá -:- (-:-) 07.04. 10:15 -
Březnice - Příluky -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Tlumačov - Tečovice -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Kostelec - Hvozdná -:- (-:-) 07.04. 15:30
-
Tečovice - Fryšták -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Hvozdná - Tlumačov -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Chropyně - Březnice -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Holešov B - Slušovice B -:- (-:-) 14.04. 10:15 -
Veselá - Louky -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Příluky - Dolní Lhota -:- (-:-) 14.04. 15:30 -
Kostelec - Záhlinice -:- (-:-) 14.04. 15:30
-
Záhlinice - Veselá -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Louky - Holešov B -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Dolní Lhota - Chropyně -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Fryšták - Hvozdná -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Slušovice B - Příluky -:- (-:-) 21.04. 10:15 -
Březnice - Tečovice -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Tlumačov - Kostelec -:- (-:-) 21.04. 16:00
-
Hvozdná - Březnice -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Tečovice - Dolní Lhota -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Chropyně - Slušovice B -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Holešov B - Veselá -:- (-:-) 28.04. 10:15 -
Tlumačov - Záhlinice -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Příluky - Louky -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Kostelec - Fryšták -:- (-:-) 28.04. 16:00
-
Záhlinice - Holešov B -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Louky - Chropyně -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Dolní Lhota - Hvozdná -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Fryšták - Tlumačov -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Slušovice B - Tečovice -:- (-:-) 05.05. 10:15 -
Březnice - Kostelec -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Veselá - Příluky -:- (-:-) 05.05. 16:30
-
Tečovice - Louky -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Hvozdná - Slušovice B -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Fryšták - Záhlinice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Chropyně - Veselá -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Příluky - Holešov B -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Tlumačov - Březnice -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Kostelec - Dolní Lhota -:- (-:-) 12.05. 16:30
-
Záhlinice - Příluky -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Louky - Hvozdná -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Dolní Lhota - Tlumačov -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Holešov B - Chropyně -:- (-:-) 19.05. 10:15 -
Slušovice B - Kostelec -:- (-:-) 19.05. 10:15 -
Březnice - Fryšták -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Veselá - Tečovice -:- (-:-) 18.05. 17:00
-
Tečovice - Holešov B -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Chropyně - Příluky -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Fryšták - Dolní Lhota -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Hvozdná - Veselá -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Kostelec - Louky -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Březnice - Záhlinice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Tlumačov - Slušovice B -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Louky - Tlumačov -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Dolní Lhota - Březnice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Záhlinice - Chropyně -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Slušovice B - Fryšták -:- (-:-) 02.06. 10:15 -
Holešov B - Hvozdná -:- (-:-) 02.06. 10:15 -
Příluky - Tečovice -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Veselá - Kostelec -:- (-:-) 01.06. 17:00
-
Tečovice - Chropyně -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Hvozdná - Příluky -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Fryšták - Louky -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Dolní Lhota - Záhlinice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Březnice - Slušovice B -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Tlumačov - Veselá -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Kostelec - Holešov B -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Záhlinice - Tečovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Louky - Březnice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Chropyně - Hvozdná -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Slušovice B - Dolní Lhota -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Holešov B - Tlumačov -:- (-:-) 16.06. 10:15 -
Veselá - Fryšták -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Příluky - Kostelec -:- (-:-) 16.06. 17:00
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B - Fotbalista Lhoty u Malenovic David Červenka prožil velkou část své kariéry v Luhačovicích a rád vzpomíná na trenéry Pařízka a Durďu
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 25.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B - Zlomový okamžik v cestě za záchranou se udál na zimním soustředění, míní fotbalista Lhoty u Malenovic Jakub Bartoň
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 24.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B - Fotbalista Veselé Ondřej Ševčík okusil mužskou soutěž již v šestnácti letech a je tak nejmladším hráčem klubu v historii
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Tečovice | 13 | 29:11 | 28 |
2 | FC Fryšták | 13 | 37:19 | 27 |
3 | SFK Elko Holešov B | 13 | 39:14 | 27 |
4 | Hvozdná | 13 | 26:21 | 23 |
5 | SK Březnice | 13 | 28:32 | 22 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Josef Křenek | 16 |
2 | Jan Večeřa | 13 |
3 | Jakub Chudárek | 11 |
4 | Tomáš Janíček | 11 |
5 | David Dorazín | 10 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Radim Mudrik | 50 | 54,9% | 1 |
2 | Jiří Kadlík | 41 | 51,3% | 0 |
3 | Tomáš Krejča | 35 | 53,0% | 0 |
4 | Ladislav Beran | 34 | 49,3% | 0 |
5 | Libor Adamik | 31 | 55,4% | 0 |
Nejnovější události
R. Hruška 18:28 13.3.2024 Tip: výhra hostů Záhlinice R. Hruška 18:28 13.3.2024 Tip: výhra domácích Holešov R. Hruška 18:28 13.3.2024 Tip: výhra hostů Louky R. Hruška 18:28 13.3.2024 Tip: výhra domácích Hvozdná R. Hruška 18:28 13.3.2024 Tip: výhra hostů Chropyně