Zlínský | 1.B třída sk. B - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Aha tak to jsem nevěděl. Myslel jsem že zdejší autor se stará o vše. Tím pádem je to škoda. Dalo se tady fajn něco počíst a mělo to takovou jiskru se na ten web podívat.
Administrátor klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín
Taky mi to Miro tak přišlo. Většina rozhovorů byla zajímavých a myslím si že to příznivce klubů z této skupiny sem přitáhlo, čettli to. I za mne Škoda.
Administrátor klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín
Můžu Ti Miro odpovědět - už na ně nezbyl čas. Tím ale sestava kola je tak trochu o ničem a celé to ztrácí na zajímavosti. Někde si dělají rozhovory pro sebe v rámci svého klubu. Ale je to časově náročné, chce to v klubu nějakého obětavce, co si ten čas na to udělá. Měj se.
Dobrý den pane Koseček, rozhovory už neděláte? Děkuji za odpověď
Dobrý den pane Koseček. Rozhovory už neděláte?Dekuji za odpoved
Petr Koseček
Zdravím, rozhovory pro časové zaneprázdnění neprobíhají, dík za pochopení.
Myslim si, že hlasování o hráče kola by se mělo změnit! Když dá nějaký hráč v jednom zápase 5 gólů, je to rozdílový hráč kola. Není o čem přemýšlet. A teď to nemyslím jenom protože je to můj spoluhráč.
Pane Kosečku, anketa o hráče kola je skvělý nápad webu fotbalunas.cz , tedy chci říct byla... Aspoň v případě této soutěže I.B třídy skupiny "B" Zlínského kraje. Mohli jsme se dozvědět o hráčích jednotlivých týmů zajímavé informace a jistě i pro jejich fanoušky, spoluhráče, kamarády, rodinu a v neposlední pokladníky to byla zajímavá rubrika, dokud Váš systém hlasování nenaboural někdo z příznivců Mladcové. Jejich hráči pravidelně opanují tuto anketu a jen naivní člověk si může myslet, že to je díky férově nasbíraným hlasům. Tuto anketu se jim letos nepodařilo vyhrát jen v případě, že jste je nezahrnul do sestavy kola nebo neměli zrušený zápas jako s Kostelem. Pokud se nezmění systém hlasování, tak tato anketa zcela postrádá smysl a rovnou můžete v pondělí volat na Mladcovou, kdo chce udělat rozhovor... Tímto bych Vás chtěl poprosit, abyste co nejdříve změnili systém hlasování v této anketě, jinak příjdete o podstatnou část čtenářů a tím i o příjmy z reklam. Předpokládám, že tohle není jediná soutěž, ve které máte podobný systémový problém. Děkuji. Petr
20. 8. 2018 19:55
Když Mladcová vyhrála kontumačně tak se nepřipisují body v expert tipech?
Klode, Klode. Taková dorostenecká chyba. Mohlo být 7/7. :-)
Asi překlep jinak bych na nás nedal 0.
Administrátor klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín
Slavkov bych určitě neřadil na Hanou. Nevím kde odborníci na folklór vedou oficiálně hranici mezi Hanou a Valašském, ale vesnice na západním úpatí Hostýnských hor (Rajnochovice, Chvalčov, Slavkov, Brusné, Rusava) jsou si myslím,určitě ještě valašské.
Půlka sestavy roku budou pravděpodobně kamarádi pana Kosečka. :-). Celkem ůsměvné. Je to stejné jako z rozhodčími v této soutěži.. Okres Kroměříž jako by neexistoval.
Administrátor klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín
DVĚ ZMĚNY :
oproti článku pana Kosečka o 1.kole Poháru Hejtmana ZK se v utkání VESELÁ-MALENOVICE se změnila nominace hlavního rozhodčího. Tím bude v sobotu JAN FILGAS na Veselé.

Vyřešilo se po vzájemné dohodě také to, s kým bude hrát v dalším týdnu poražený z této pohárové dvojice. Vznikla čtyř dohoda s další pohárovou dvojicí KUNOVICE-STARÉ MĚSTO. Utkání týmů vyřazených z poháru se uskuteční v sobotu v 29.7. v 17.3o na Veselé, pokud se vyřazení bude týkat Veselé. Vypadnou-li Malenovice, tak ty naopak pocestují také 29.7. a také na 17.3o do Kunovic nebo Starého Města. Zase podle výsledku jejich vzájemného utkání v 1.kole Poháru.
redakce fotbalunas.cz
Provozovatel serveru přiznal, že pokud je povolené hlasování (platí pro internet obecně), neexistuje v rámci rozumných technický opatření neprůstřelný způsob jak zamezit úplně všem způsobům "nečestného hlasování". Můžete aplikovat x kontrolních mechanismů, ale stejně tomu úplně na 100% zabránit nelze. Je nutné najít vždy přiměřený kompromis, aby hlasování vůbec pro diváky bylo realizovatelné. Nebo chcete registraci například jen na unikátní mobilní číslo a zasílat při hlasování kontrolní kod pomocí sms? To by nám hlasující dali ... a stejně by to nezajistilo 100% obranu. Mrzí nás vaše nespokojenost, ale výsledky hlasování jsou automaticky a průběžně kontrolovány. Projdou navíc ještě finální inspekcí. Pokud by se ukázalo něco hodně podezřelého, můžeme přistoupit i k odebrání takových hlasů. A někde se toho asi podle našich dosavadních zjištění dočkáme. Vyčkejte do oficiálního oznamení výsledků.
Soutěž skončila. Škoda jen, že vítězné hlasy I. Světlíka byly naklikány podvodně v rozporu s pravidly. Provozovatel serveru bohužel přiznal, že to nemůže ovlivnit. Tak pak takové hlasování asi ani nemají cenu....
redakce fotbalunas.cz
Dobrý večer Jaroslave, hlasování funguje přesně jak je zde popsáno. Pokud máte s hlasováním nějaké problémy, pošlete nám k tomu podrobnosti na adresu info@fotbalunas.cz. Nezapomeňte přiložit pro úplnost i otisk obrazovky s tím jevem, který popisujete. Nic takového jsme doposud nezaznamenali, ale až obdržíme podrobnosti, prověříme to.
V pravidlech je napsáno, že "Nepřihlášený může hlasovat jednou za 24h". Ale když na to nepřihlášený kliknu, hodí mi to hlášku "Nepřihlášený fanoušek nemůže hlasovat", takže si to trochu protiřečí admine, ne??
Petr Koseček
Výsledky hlasování se mi vždy objeví po skončení hlasování v systému, který nijak nemůžeme ovlivnit a zde mi to ukázalo - Výsledky hlasování 1. Miroslav Čoček 37% , 2. Michal Nevřala 36% a 3. Michal Zavadil 18%
Je zajímavé, že do poslední chvíle to byla remíza...
Hrncu kousek ti chyběl :-D beztak to byl náš zápas v Hulíně že jo? :-))) Na první tipovačku trefit všechno správně... začátečnické štěstí :-)))

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Mladcová 24 71:20 57
2 SK Březnice 24 53:31 49
3 TJ Sokol Veselá 24 76:49 41
4 FK Chropyně 24 56:43 41
5 SFK Elko Holešov B 24 55:38 39
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Filip Kolařík 26
2 David Bartoň 23
3 Tomáš Janíček 22
4 Tomáš Haloda 21
5 Jan Chludil 16
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Radim Mudrik 93 55% 1
2 Zdeněk Jurásek 84 51% 2
3 Jiří Kadlík 82 52% 0
4 Jan Ležák 81 49% 0
5 Michal Gazdík 75 51% 0
Zobrazit celou tabulku