SKALICKÝ Libor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Malenovice - Uh. Ostroh 3:4 (2:2) 14.04. 15:30 -
Brumov B - Ludkovice 1:1 (0:1) 07.04. 10:00 -
Choryně - Bylnice 2:3 (1:1) 06.04. 15:30 -
Hvozdná - Záhlinice 5:2 (2:0) 30.03. 15:00 -
Halenkov - Kelč 4:3 (1:1) 30.09. 15:00 -
Veselá - Chropyně 1:0 (0:0) 23.09. 15:30 -
Vlčnov - Prakšice 5:1 (2:1) 17.09. 15:30 -
Poličná - Vlachovice 4:2 (2:2) 09.09. 14:00 -
Buchlovice - Topolná 1:1 (0:0) 03.09. 16:00 -
Březnice - Chropyně 3:3 (2:3) 26.08. 16:30 -
Bynina - H. Bečva 2:5 (2:2) 19.08. 16:30 -
Fryšták - Příluky 7:1 (2:0) 12.08. 17:00 -
Bynina - Jablůnka 1:0 (0:0) 05.08. 17:00 -
Choryně - Jablůnka 3:2 (0:2) 18.06. 17:00 -
H. Bečva - Prlov 3:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Malenovice - Zdounky 4:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Dol.Bečva - Příluky 1:0 (1:0) 28.05. 17:00 -
Choryně - Halenkov 2:2 (2:0) 14.05. 16:30 -
Lhota - Prakšice 4:2 (2:1) 07.05. 16:30 -
Velký Ořechov - Slavkov 0:4 (0:2) 30.04. 16:00 -
Topolná - Uh. Ostroh 2:1 (1:1) 23.04. 16:00 -
H. Bečva - Lidečko 2:1 (2:0) 16.04. 16:00 -
Malenovice - Vlčnov 2:0 (0:0) 09.04. 15:30 -
Jablůnka - Dol.Bečva 1:4 (0:2) 08.04. 15:30 -
Lužkovice - Fryšták 2:4 (1:3) 02.04. 15:30 -
Příluky - Brumov B 1:3 (1:2) 02.04. 10:30 -
Hovězí - Vlachovice 0:3 (0:2) 26.03. 15:00 -
Choryně - Dol.Bečva 2:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Poličná - Lidečko 3:3 (2:1) 28.10. 14:30 -
Lužkovice - Tečovice 1:4 (0:0) 16.10. 14:30 -
Poličná - H. Bečva 0:0 (0:0) 01.10. 15:00 -
Příluky - Halenkov 4:4 (0:3) 18.09. 15:30 -
Vlčnov - Lhota 7:2 (3:2) 11.09. 16:00 -
Jablůnka - Vlachovice 2:3 (1:2) 03.09. 16:00 -
Ratiboř - Halenkov 1:2 (1:0) 20.08. 16:30 -
Poličná - Brumov B 5:2 (2:2) 13.08. 17:00 -
Lidečko - Příluky 5:1 (1:0) 07.08. 17:00 -
Slavičín B - Jablůnka 0:3 (0:2) 12.06. 10:15 -
Slavkov - Mladcová 0:2 (0:2) 05.06. 17:00 -
Krhová - Lidečko 1:3 (0:0) 04.06. 17:00 -
Uh. Ostroh - Zdounky 0:4 (0:4) 29.05. 17:00 -
Choryně - Lidečko 3:1 (2:0) 28.05. 17:00 -
Krhová - Poličná 0:2 (0:1) 17.05. 17:30 -
Halenkov - Choryně 2:0 (2:0) 14.05. 16:30 -
Prlov - Prostř.Bečva 1:4 (0:2) 08.05. 16:30 -
Choryně - Ratiboř 6:2 (1:1) 24.04. 16:00 -
Hovězí - Choryně 1:1 (0:0) 17.04. 16:00 -
Lhota - Slavkov 6:2 (4:0) 10.04. 15:30 -
Prlov - Krhová 0:0 (0:0) 30.10. 13:30 -
Lhota - Louky 0:1 (0:1) 17.10. 14:30