10.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Čtyři Dvory vezou z Nových Hodějovic bod

16

Rezerva Čtyráku nedokázala navázat na domácí vítězství s Týnem a v Nových Hodějovicích pouze remizovala 1:1. Navíc musela dotahovat, jelikož domácí vedli po trefě Rudolfa, jenž se trefil už ve 13. minutě. Hosté srovnali zásluhou Podhradského těsně před koncem zápasu. Oba celky se tak musejí spokojit s bodem.

Domácí po poločase spokojenější

Souboj dvou celků ze spodní části tabulky začali lépe domácí. Z velmi dobré pozice se k zahrání trestného kopu postavil Michal Rudolf a díky teči hostující zdi poslal Hodějovice do vedení. Netrvalo dlouho a mohlo být srovnáno, když po rohovém kopu zazvonila jen tyč. Z následné skrumáže pak branka k úžasu všech nepadla. Hosté měli míč na kopačkách častěji, nebezpečnější však byli domácí. Branku do poločasu už ovšem žádnou nevstřelili.

Oba týmy nakonec berou bod

Tragické druhé poločasy v podání Hodějovic dávali hostům naději. Od začátku byli také aktivnější, běhavější a celkově lepší. Vyložené šance si nicméně vypracovávali velmi těžko. Když už utkání spělo ke konci, prosadili se přeci jen borci čtyráckého béčka po rohovém kopu, konkrétně Lukáš Podhradský. Utkání tak skončilo dělbou bodů.

Autor: Petr Hrubý

FC Nové Hodějovice
Petr Hrubý (hráč): Dostat gól v posledních minutách je vždy nepříjemné. Remíza je asi spravedlivá, ale utkání jsme chtěli zvládnout za tři body. Dnes nám nechyběla bojovnost, spíše větší klid na míči. Výborně zahrál Rudolf.

J. Rozycki [-] - J. Rajtr [-] , R. Aibl [-] , P. Hrubý [-] , H. Blažek [-] , Z. Kroupa [-] , J. Schaffelhofer [-] , T. Carda [-] , J. Mrkvička [-] , L. Pokorný [-] , P. Janovský [-]

SK Čtyři Dvory České Budějovice B
T. Kaloš [-] - Z. Svoboda [-] , A. Prokop [-] , L. Zeman [-] , T. Vajo [-] , D. Čermák [-] , J. Řepa [-] , T. Pecha [-] , P. Mařík [-] , M. Zare [-] , F. Hajný [-]

ŽK: 71. J. Vokál , 74. T. Pecha .
Hráči zápasu: M. Rudolf - L. Podhradský .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: FEITL Jaroslav - BENEDA Petr (N), BEZPALEC Václav (N).