8.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Čtyři Dvory neudržely ve Štěpánovicích vedení a odvezly si domů pouze bod

36. D. Mlýnek , 52. J. Sukdol , 76. L. Burda - 3. T. Pecha , 39. J. Řepa , 77. T. Pecha
16

Hodně divoké utkání 8. kola III. třídy bylo k vidění ve Štěpánovicích, kam přijela rezerva Čtyř Dvorů. Ta vedla na půdě soupeře po poločase 2:1, přesto si domů odvezla jen remízu. Domácí tým ve druhém poločase vyrovnal a dokonce i vedl. V 77. minutě tak zachraňoval alespoň bod hostující Pecha.

SK Lišov B/Štěpánovice
P. Matoušek [-] - V. Větrovec [-] , V. Kopačka [-] , T. Veith [-] , J. Beneda [-] - M. Klabouch [-] - P. Vávra [-] , V. Kotásek [-] , M. Fiktus [-] - J. Sukdol [-] , D. Mlýnek [-]

SK Čtyři Dvory České Budějovice B
J. Souhrada [-] - J. Vokál [-] , M. Zare [-] , Z. Svoboda [-] , L. Zeman [-] , T. Vajo [-] , D. Čermák [-] , M. Sedlic [-] , T. Pecha [-] , M. Matušek [-] , P. Karlíček [-]

ŽK: 55. P. Vávra , 63. J. Sukdol , 85. M. Fiktus - 38. M. Zare , 44. M. Matušek , 68. F. Hajný , 70. Z. Svoboda .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: PRIMUS Miroslav - FIKTUS Miroslav (N), BEZPALEC Václav (N).