6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Jan Petráš rozhodl o výhře Sedlice

27

Hoštice nastoupily v Sedlici odhodlaně a šly brzy do vedení. Domácí však dokázali zápas otočit díky dvěma brankám záložníka Jana Petráše.

Hosté začali lépe

Do utkání lépe vstoupil nováček soutěže. Už v 10. minutě ze strany zakroutil pěkný centr Jan Strnad, Pavel Málek se pěkně uvolnil a z první obloučkem přehodil Šťastného v brance Sedlice. Ve 29. minutě využil protiútok rychlý Jan Petráš a vyrovnal na poločasových 1:1. Ještě před koncem poločasu musel pro zranění střídat domácí brankář Richard Šťastný.

Deset minut před koncem rozhodl Petráš

Druhý poločas byl opatrný a poměrně vyrovnaný. Nakonec sympatický výkon hostů nestačil ani na bod. V 80. minutě byla před brankou Tomáše Vlka skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval opět Honza Petráš a rozhodl o vítězi.

Další kolo Sedlice jede do Vacova. Hoštice hrají doma se Stachama.

TJ Sokol Střelské Hoštice
Vladan Vršecký, trenér: V 10. minutě utkání nacentroval do vápna domácích míč Strnad, který z jedné nádherně trefil Málek a obloučkem přehodil domácího brankáře. Domácím se podařilo ve 29. minutě po brejku Petráše srovnat na 1:1. Vítězný gól domácích 10. minut před koncem ze skrumáže před brankou dal znovu Petráš.