nepodlehl tlaku diváků, ačkoliv to celý zápas zkoušeli.

Petr Kortus

Hodnocení: 6

10. 11. 2019 23:09

Jaroslav Petrášek

Zvládl zápas s přehledem a bez chyb. I když žlutých měl rozdat více především na straně domácího týmu. nenechal se rozhodit ani naprosto zbytečně z fanatizovaným, vulgárním, neurvalým a nesoudným domácím publikem.
11. 11. 2019 18:13

Milan Tuček

Kvalitní výkon bez chyb.
11. 11. 2019 18:46

Adam Dušek

Hlavní rozhodčí dle mého názoru pochybil už první minutě. Neodpískal faul hostí v pokutovém území, po němž měla následovat penalta pro domácí tým, přičemž totožnou situaci na druhé straně vyhodnotil jako faul domácích a tudíž penaltu, které domácí výběr inkasoval gól. Dále hlavní rozhodčí udělil mnoho žlutých karet z nichž mnohé přijít neměly. Zajímavostí také bylo rozehrávání outů, které hlavní sudí několikrát přidělil druhé straně. Při nejmenším úsměvné pak bylo neudělení druhé žluté karty hráči hostí (rozhodčí po ni sahal, poté si zřejmě uvědomil, že by následovala karta červená, a tak ji opět schoval).
11. 11. 2019 20:01

Martin Hlaváč

pan Dušek : bla bla- už faul? Já myslel že jste chtěli ruku? No jo ale ta byla u těla, ale rozumím že vy ji piskat by ste chteli. Červená - ono nadávat celý zápas rozhodčímu nikdy nikomu nic nepřidá. Fauly - 5 :3 na žluté? V prvním poločase vám jich ještě hodně odpustil. Penalta? Vasi hráči sami přiznali že to faul byl. Červená pro Šimčíka? a za co? Vždyt nedostal ani žlutou dle tady toho reportu. Tak uř to nesvádějte na rozhodčího a uznejte že jste hráli hov-o. I ta sedlice proti Strunkovicím hrála lepší fotbal. Slavná věta Samohejla vás dostihla hodně brzo. Jsme v polovině a na jaře to bude opět ostré a hodně těžké