1.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Stachy si výhrou nad Osekem B připsaly důležité body

23. J. Pešl , 42. A. Eigner , 73. J. Pešl
29

Stachy zvládly pro ně důležitý zápas. A po dvou gólech Pešla a jedné brance Eignera si domácí došli pro jasné vítězství.

Pešl otevřel hlavou skóre

Pro klidné přezimování potřebovali domácí proti poslednímu týmu tabulky vyhrát. Hosté přijeli s velmi mladým mužstvem a od začátku svou běhavostí dělali Stachům problémy. V útočné fázi byli ovšem neškodní a domácí trpělivě čekali na své šance. Ve 21.minutě Záleský nádherně odcentroval a Pešl hlavou skóroval – 1:0. Hrál se fotbal od vápna k vápnu s minimem vyložených šancí. Ve 42. minutě zahrávali domácí roh, Záleský míč přizvedl a dobíhající Eigner ho hlavou dotlačil do sítě – 2:0

Šebánek vychytal dvě tutovky

I ve druhé polovině byli hosté častěji u míče a Šebánek jim chytil dvě tutové šance. Jenže v 65. minutě utekl Záleský, předložil míč na malé vápno a Pešl pečetil výsledek utkání – 3:0. Pak mužstva prostřídala, úroveň zápasu však šla spíše dolu. Skóre se již nezměnilo a povinné 3 body zůstaly doma. Hosté se představili jako velice sympatický tým, kterému k lepším výsledkům chybí střelec.

Autor: Sokol Stachy