1.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

5. K. Hanzlík , 19. J. Houda , 27. K. Zeman , 32. M. Ráž , 45. J. Houda , 55. P. Folberger , 66. K. Hanzlík (p.)
29

Domácí Sokol se rozloučil s podzimem vysokým vítězstvím nad Husincem. Rozdílovým byl Karel Hanzlík, který si připsal dva góly a tři asistence.

Domácí na nic nečekali a hned na soupeře vlétli

Domácí se ujali vedení už v 5. minutě po brance Karla Hanzlíka, který ještě na další tři branky v prvním poločase přihrál. A když se trefil Zeman, Ráž a dvakrát Houda svítila na tabuli pětka. Domácí poločas zcela ovládli a fotbalem se bavili.

Bělčice zápas s chutí dohrály

Ve druhé půlce bylo již rozhodnuto a domácí přidali další dvě branky. V 55. minutě Jakub Houda vybídl přihrávkou Pavla Folbergera a bylo to 6:0. V 66. minutě byl ve vápně faulován Patrik Průcha a nařízenou penaltu s klidem proměnil kapitán Hanzlík – 7:0. V 81. minutě ještě viděl domácí brankář Dražan červenou kartu za hru rukou mimo pokutové území,  skóre se však už nezměnilo.

TJ Sokol Bělčice
FB Sokol Bělčice: Další domácí uragán! S podzimem jsme se rozloučili vysokým vítězstvím nad sympatickým soupeřem z Husince. Děkujeme všem fanouškům za skvělou podporu během celé podzimní části, za tu včerejší obzvlášť!

K. Dražan [-] - J. Houda [-] (82. O. Páca [-] ) , K. Hanzlík [-] (76. L. Mach [-] ) , M. Ráž [-] , J. Jelínek [-] (46. P. Folberger [-] ) , A. Ježek [-] (65. P. Průcha [-] ) , T. Vácha [-] , V. Mach [-] (61. L. Mach [-] ) , M. Hrkel [-] , J. Cibulka [-] , K. Zeman [-]