11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Volyně doma přehrála Cehnice

25

Domácí Slavoj začal první polovinu velmi dobře. V té druhé utkání zdramatizoval hostující M. Nedvěd, ale Volyně si zápas pohlídala.

Volyně šla do dvougólového vedení

Ve 12. minutě domácí zahrávali roh, pěkná hlavička skončila na břevně, ale po několika odrazech dostali domácí míč do sítě. Hosté se snažili kombinovat, ale naráželi na připravenou obranu domácích. Z hostující standardky ve 25. minutě pak domácí podnikli rychlý brejk a bylo to 2:0. Pro hosty hrozně těžká situace. Za pár minut ale Mára vstřelil krásným obloučkem gól, byl však v ofsajdu. Po 15 minutách šel opět Mára sám na bránu a skákavý míč chtěl opět dostat obloučkem do brány, ale o pár decimetrů minul.

Hosté se dostali k trestným kopům, jeden zahrával Nedvěd, domácí brankář jenom vyrazil, ale bratři Čechové nedokázali ani jeden protlačit míč do sítě a o zbytek se postarali domácí obránci.

M. Nedvěd dvěma góly zdramatizoval zápas

Druhá půle začala hostujícím náporem, měli šance z rohů i ze hry. Velmi pěkným výkonem se prezentoval Libor Čech. Střední záložníci si plnili svoje povinnosti dopředu i dozadu a domácí nevěděli, co si počít. Hostům se podařilo v 65. minutě po závaru před bránou snížit – Nedvěd se prosadil. Ale hosté hru příliš otevřeli a hned v 68. minutě z brejku nejlepší hráč domácích opět zvýšil. Hosté měli další šance, a v 72. minutě zvyšoval po úniku opět Nedvěd. Cehnice doufaly, že přidají tolik potřebný třetí gól, ale jejich nízká produktivita je stála body. V poslední minutě pak dal výsledku kosmetickou úpravu opět domácí hráč z brejku.

Zdroj: Sokol Cehnice

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba, vedoucí mužstva: Na soupeře jsme chtěli vlétnout, a to se také povedlo ve 12. minutě se pro rohovém kopu trefil z dorážky Dlouhý. Nás bylo plné hřiště a hosté nestíhali. Ve 25. minutě zvýšil vedení svým prvním gólem v našem dresu Procházka, když proměnil svůj samostatný únik. Do konce poločasu jsme si už žádné další šance nevypracovali a Cehničtí se začali dostávat do zápasu. V druhém poločasu si oba týmy role prohodily. Hosté začali nakopávat vysoké balóny na Nedvěda a ten vyhrál snad všechny souboje. Do 65. minuty nás držel výbornými zákroky Mráz, ale poté už byl krátký na dorážku Nedvěda. Tato branka nás konečně probrala a za tři minuty na to se pěknou střelou z vápna prosadil Malina. Po vstřelené brance jsme opět nepochopitelně přestali hrát. Výsledkem toho byla 72. minuta a korigující branka Nedvěda. Závěrečný tlak jsme naštěstí přežili a v 89. minutě přidali závěrečnou branku zásluhou Maliny.

Sokol Cehnice
Sokol Cehnice: Zápasy ve Volyni jsou pro nás velmi složité a za poslední období se nám tam nikdy nepodařilo zvítězit. Tentokrát jsme věřili, že zlepšené výkony by mohli na domácí platit, ale hned od začátku zápasu se nám nedařilo.

T. Mráz [-] - P. Pubal [-] (80. O. Holín [-] ) , J. Procházka [-] , P. Hájek [-] , M. Malina [-] , R. Slavík [-] (89. L. Novotný [-] ) , M. Nový [-] , R. Prihara [-] , F. Dlouhý [-] , T. Škopek [-] (68. L. Pasler [-] ) , P. Temňák [-]

P. Vosecký [-] - R. Frčka [-] , V. Vaněk [-] (71. M. Martínek [-] ) , O. Martínek [-] , M. Nedvěd [-] , J. Prokeš [-] , P. Pletka [-] , J. Čech [-] (60. V. Turek [-] ) , R. Chvosta [-] , J. Mára [-] , L. Čech [-]

ŽK: 22. R. Slavík , 38. F. Dlouhý , 64. P. Temňák , 86. L. Pasler - 17. J. Mára , 44. J. Prokeš .
Hráči zápasu: T. Mráz , M. Malina - M. Nedvěd .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Zabilka Luboš - BARVA Karel, HOMOLA Miloslav.