4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Vacov si ze Záblatí dovezl vybojované tři body

28. V. Šabršula (p.) , 54. M. Janošťák - 2. L. Král , 71. L. Král , 80. P. Vastl
26

Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Vacov měl první, ale i poslední slovo, a tak si připsal druhou výhru v řadě.

Lukáš Král se trefil už po dvou minutách

Do Záblatí v neděli dopoledne zamířilo padesát diváků a hned ve druhé minutě je nepotěšil hostující Lukáš Král, který zařídil Vacovu vedení – 0:1. Rezerva Prachatic pak dostala výhodu pokutového kopu, kterou využil kapitán Václav Šabršula – 1:1.

Hosté dvěma góly otočili skóre

Po obrátce stran se domácí dostali do vedení po pěkném zakončení Martina Janošťáka z 54. minuty. Vacov dokázal vyrovnat v 71. minutě a opět u toho byl Lukáš Král. O dvě minuty později musel pod sprchy po dvou žlutých kartách domácí Miroslav Kotrch. Hosté přesilovku využili skvěle a v 80. minutě poslal tři body do Vacova Petr Vastl.

Další kolo Vacov hraje doma proti Strunkovicím. Prachatice B jedou do Volyně.