5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

Boršov nad Vltavou porazil Kamenný Újezd

6. J. Gruber , 34. L. Komrska , 73. J. Lísal - 71. P. Petkov , 87. J. Macík (vl.)
22

Derby se nakonec stalo kořistí domácího Boršova nad Vltavou. Ten po první poločase vedl o dvě branky a i když se se hostům podařilo snížit, tak brzo zase odskočil o dvě branky. V závěru Kamenný Újezd už jen snížil.

První poločas vyšel lépe domácím

Zápas začal výborně pro domácí Boršov. Ten začal aktivně  odměnou mu byla branka Jana Grubera 1:0. Boršov se tlačil za druhou brankou a ta přišla z kopačky Lukáše Komrsky a byla opravdu výstavní. domácí záložník se trefil krásně z přímého volného kopu. První poločas tak skončil vedením domácího týmu.

Kamenný Újezd snížil, Boršov zase rychle odskočil o dvě branky

Druhý poločas se snažil Kamený Újezd s výsledkem něco udělat a to se mu povedlo. Petr Petkov snížil na 2:1 a Kamenný Újezd vycítil šanci Jenže tu jim za dvě minuty zkazil Jakub Lísal, který vrátil domácím vedení o dvě branky 3:1. Kamenný Újezd ještě jednou snížil, ale snížení přišlo pozdě a to v podobě vlastní branky Jana Macíka 3:2. Další branku ve své síťi už Boršov nepřipustil a připisuje si tak tři body do tabulky. Za týden čeká Boršov Dříteň. Kamenný Újezd hraje doma proti rezervě Malše Roudné.