Jihlava těsně vyhrála

16

Domácí potopila vlastní branka a nemají ani bod.

V prvním poločase branka nepadla

V prvním poločase Humpolec hosty zaskočil a byl lepším celkem. Dalíkův centr však Svoboda do branky nedopravil a mířil mimo. Kousek chyběl i Piklovi, jehož hlavu našel i tentokrát Dalík. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Hosté po přestávce rozhodli

Hosté o půli dvakrát vystřídali a jejich hra se zlepšila. Domácí bojovali a hráli v hlubokém bloku. Jediná branka padla v 67. minutě, kdy se ke střele z hranice velkého vápna odhodlal Křišťál, trefil bránící Peška a od něj se míč odrazil za Kříže - 0:1. Domácí se sice snažili vyrovnat, ale proti kvalitnímu soupeři se jim to nepovedlo.

Humpolec jede v dalším kole do Polné. Jihlava hostí Velkou Bíteš.

AFC Humpolec
Ján Kubík (trenér): Musím kluky pochválit za to, jak zápas oddřeli. Pokud takhle budeme hrát i nadále, tak nějaké body získáme. Gól jsme dostali po zbytečné chybě ve středu pole.

FC Vysočina Jihlava B
Michal Kadlec (trenér): Sehráli jsme asi nejméně vydařený duel od začátku soutěže. Měli jsme pomalý přechod do útoku, chyběl nám pohyb a vázla nám kombinace. Domácí byli zatažení, houževnatí a pomohl jim i nerovný terén, ale to rozhodně nemůže být výmluva pro náš výkon. Už v poločase jsem musel učinit dvě změny v sestavě, které přinesly menší zlepšení a nakonec jsme se dočkali i branky v síti soupeře. Fotbalu jsme však dnes předvedli málo. Pokud chceme pomýšlet na první příčku tabulky, tak musíme hrát lépe. Nad výkonem z Humpolce se musíme zamyslet.

T. Kříž [-] - M. Pecha [-] , I. Ujčík [-] (86. M. Podoba [-] ) , J. Pešek [-] , D. Alt [-] , J. Málek [-] , O. Svoboda [-] , J. Pikl [-] (77. M. Havel [-] ) , R. Dalík [-] (86. L. Havel [-] ) , D. Šerý [-] , T. Kopic [-]

M. Lancman [-] - J. Pavlík [-] (46. T. Lát [-] ) , M. Koubek [-] , J. Urbánek [-] (46. V. Koloušek [-] ) , A. Trajkovič [-] , D. Crha [-] (39. A. Kurtalič [-] ) , V. Křišťál [-] (75. J. Pavlas [-] ) , F. Vedral [-] , D. Šteffl [-] , D. Sargsyan [-] , L. Kolčava [-]

ŽK: 2. R. Dalík , 66. D. Alt , 88. D. Šerý - 57. D. Šteffl .
Počet diváků: 310. Rozhodčí: HUDEC Martin - VAŘACHA Jan, KRONDRÁF Jan.